Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2011 angielski: ODPOWIEDZI i arkusze

Utworzony przez Seba, 6 maja 2011 r. o 11:25 Powrót do artykułu
[***]
Ostatnio edytowany 6 maja 2011 r. o 12:32
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matura bya b prosna zarówno z matematyki jak i angielskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się również że była b prosta matematyka to te same zadania co rok temu tylko dane zmienione
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę Was...matura z angielskiego była bajecznie prosta ^^ najtrudniejszy był chyba ten txt z tą kobitka która szykowała sie na występ...a tak poza tym to łatwizna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie dwa listy nieformalne? Jedna to była notatka a drugi owszem był listem nieformalnym. Sprawdźcie informacje zanim je podacie do internetu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i jak ludzie? Angielski chyba był najłatwiejszy. No to teraz już tylko wczasowanie
Ostatnio edytowany 6 maja 2011 r. o 13:01
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
angielski owszem łatwy, ale matematyka koszmarnie trudna według nnie. I obawiam się, że jej nie zdam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u mnie na maturze pomylili plyty z zadaniami ze sluchu dopiero po 5 minutach sie kapli ze to nie to a my sluchalismy co to ma byc :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witajcie... ile złych odpowiedzi można zaznaczyć w jednym zadaniu, zeby poprawić je na opowiedzi dobre? bo ja w zadaniu 1 poprawilam az 4 złe na 4 dobre i nie wiem czy zaliczą to wszystko czy zaliczą mi tylko odpowiedz ostatnią F? stres bo jesli zalicza mi to bede miala 18 punktow jezeli nie to 14,15 ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jutro ustny angielski.boicie się? NIE ZDAM TEJ MATY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
musza podawac tylko odp do jednego arkusza:d bo ja nie pamietam swoich odpowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czesc uwazam ze tu na stroni jest blod otorz to w 1 zad 1 przyklad to powinien byc falsz a nie prawda z tego co wiem to oni powinni byc w szkole najpozniej o 8 30
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Iza napisał:
Witajcie... ile złych odpowiedzi można zaznaczyć w jednym zadaniu, zeby poprawić je na opowiedzi dobre? bo ja w zadaniu 1 poprawilam az 4 złe na 4 dobre i nie wiem czy zaliczą to wszystko czy zaliczą mi tylko odpowiedz ostatnią F? stres bo jesli zalicza mi to bede miala 18 punktow jezeli nie to 14,15 ;/
NO TO ZALICZĄ CI TE KTÓRE POPRAWIŁAŚ I NIEWAŻNE ILE RAZY POPRAWIAŁAŚ. BO TO JEST SPRAWDZANE PRZEZ KOMPUTER. A PISEMNE SPRAWDZAJĄ EGZAMINATORZY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
był list nieformalny i wiadomość do przyjaciela z anglii, a nie żadna notatka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olka napisał:
angielski owszem łatwy, ale matematyka koszmarnie trudna według nnie. I obawiam się, że jej nie zdam.
„polski to pikuś” „matematyka koszmarna” „angielski banalny” Takie ciekawe wpisy całkiem, dużo mówiące o tegorocznych maturzystach i maturach w szczególności. Za kilka lat ludzie będą zdawali testy w stylu 2+2=? {3,4,5,10} Czy chciałbyś być koziołkiem matołkiem. (tak, nie) odpowiedź uzasadnij w dwóch zdaniach (w j. polskim i j. angielskim). Potem całe towarzystwo pchnie się na studia, aby nasza młodzież rosła w siłę. Od jakiegoś czasu pojawiają się komentarze plasujące poziom dzisiejszych studiów poniżej przedwojennej matury. Młodzież uczy się coraz krócej i coraz szybciej. Karmiona śmieciami w rodzaju Drzyzgi, Wesołowskiej i biadoleniem Miecugowa, że tak ma być bo tak chcą… I niestety coraz to smutniejsze. Mimo mniejszych wymagań (już raczej trudno pisać o wymaganiach skoro matura to test wyboru), pozostaje podobny stres młodych ludzi. Ludzi, którzy powinni być (jak to się kiedyś mówiło) elitą narodu. Przecież wystarczy wystukać butem odpowiedzi (odp. „a” jedno stuknięcie itd.) i po sprawie. Droga Pani Minister Oświaty, może już czas podjąć decyzję o zakończeniu tej farsy. Po co kolejne testy gimnazjalne, licealne. Niczego nie uczą, dodatkowy koszt i jak napisałem stres. Owszem może takie głaskanie po główce dla niektórych może być wychowawcze, oj się udało. Może jedna dać każdemu te 51%. Kto chce pójdzie pseudo lub studiować (wysiłek nauki zależny od wyboru). Zostawmy może tylko test z angielskiego, bo potrzeba mrówek. "Olka" nie martw się zdasz, życzę ci tego! Po co niepotrzebnie męczyć ciebie jakimiś głupimi teścikami, które są solą w oku tylko! Zabawa zacznie się później. PL, UMCS, WSPA czekają na twoje pieniążki,. tam też tylko będzie stres. Nauki raczej minimum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOLKA dzięki za odpowiedź! w takim razie wychodzi mi 18 dobrych odpowiedzi z zadan zamkniętych... ale bede sie cieszyla jak dostane wyniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matma łatwiejsza od angielskiego moim zdaniem, tylko ja z języków zawsze byłam noga więc uzasadnione
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
33/35 z zadań zamkniętych! xD Dzisiaj chyba tym banałem chcieli nam zrekompensować polski i matematykę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaaaak.Angielski pisemny chyba był jak dla mnie najprzyjemniejszy , potem polski bo była moja ulubiona lektura , matma była dla mnie koszmarem (szczególnie zadania otwarte) zamknięte jako tako...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
harkie napisał:
„polski to pikuś” „matematyka koszmarna” „angielski banalny” Takie ciekawe wpisy całkiem, dużo mówiące o tegorocznych maturzystach i maturach w szczególności. Za kilka lat ludzie będą zdawali testy w stylu 2+2=? {3,4,5,10} Czy chciałbyś być koziołkiem matołkiem. (tak, nie) odpowiedź uzasadnij w dwóch zdaniach (w j. polskim i j. angielskim). Potem całe towarzystwo pchnie się na studia, aby nasza młodzież rosła w siłę. Od jakiegoś czasu pojawiają się komentarze plasujące poziom dzisiejszych studiów poniżej przedwojennej matury. Młodzież uczy się coraz krócej i coraz szybciej. Karmiona śmieciami w rodzaju Drzyzgi, Wesołowskiej i biadoleniem Miecugowa, że tak ma być bo tak chcą… I niestety coraz to smutniejsze. Mimo mniejszych wymagań (już raczej trudno pisać o wymaganiach skoro matura to test wyboru), pozostaje podobny stres młodych ludzi. Ludzi, którzy powinni być (jak to się kiedyś mówiło) elitą narodu. Przecież wystarczy wystukać butem odpowiedzi (odp. „a” jedno stuknięcie itd.) i po sprawie. Droga Pani Minister Oświaty, może już czas podjąć decyzję o zakończeniu tej farsy. Po co kolejne testy gimnazjalne, licealne. Niczego nie uczą, dodatkowy koszt i jak napisałem stres. Owszem może takie głaskanie po główce dla niektórych może być wychowawcze, oj się udało. Może jedna dać każdemu te 51%. Kto chce pójdzie pseudo lub studiować (wysiłek nauki zależny od wyboru). Zostawmy może tylko test z angielskiego, bo potrzeba mrówek. "Olka" nie martw się zdasz, życzę ci tego! Po co niepotrzebnie męczyć ciebie jakimiś głupimi teścikami, które są solą w oku tylko! Zabawa zacznie się później. PL, UMCS, WSPA czekają na twoje pieniążki,. tam też tylko będzie stres. Nauki raczej minimum.
Wydaje mi się , że masz trochę mylne spojrzenie...Wystukać butem , mwahahaha a to dobre tylko , że arkusze się różnią od siebie i ta odpowiedź , która u Ciebie jest zakodowana podpunktem a) u Twojego sąsiada może być c).Więc jeśli ktoś by poszedł Twoją metodą to mu serdecznie "gratuluje"... Co do poziomu trudności polskiego , matematyki i angielskiego no to cóż , każdy ma swoje możliwości i chyba nie ma wielu ludzi , którzy byli by dobrzy ze wszystkiego.Jedni mogą być dobrzy z angielskiego a słabi z matmy i vice versa.Nie każdy niestety rodzi się geniuszem z matmy , żeby ją umieć-trzeba rozumieć , a angielski to tylko wykucie paru słówek na pamięć a potem to już z górki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...