Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2011 chemia. Odpowiedzi, pytania, arkusze

Utworzony przez podkarpackie-podstawy, 18 maja 2011 r. o 16:43 Powrót do artykułu
Mam wrażenie, że autorzy matury z chemii mysla, ze w każdym liceum jest poziom jak w jakiejs warszawkiej renomowanej szkole. Tych kilku zadań nie było w programie( mam na myśli np. alkeny)Szkoda czasu, pieniędzy, zdrowia i długopisa, bo czuję sie, jakbym z chemii miał 2 na koniec...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alkeny są w programie nawet gimnazjalnym. nie ma opcji że ich nie było.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem, cała organiczna jest. Ale te zadania nijak miały się do zadań ze zbioru, np. ta hydroliza związku X
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ja mieszkam w lubelskim, chodze do szkoły w nieduzym miasteczku i cały materiał który był na maturze przerobiłam w szkole na lekcjach....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i ja jestem z lubelskiego. Nic nie poradzę, ale wydawało mi się, że moje starania się opłaca, a tu tylko warszawiaki pisza że pewnie"tylko" 80% będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no przyznam że i mi zależało na dobrym wyniku i te obstawiam że w granicach 80-90%. Wiesz, myślę że zależy jak komu materiał podpasował, bo wg mnie ona nie była trudna. ale ja rozumiem że każdy może mieć inne odczucie, zależy z czego czuł się mocniejszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
błagałem o organiczną, ale nie spodziewałem się takich doświadczeń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jaki wynik obstawiasz? i na co chciałeś iść?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ok 50% tylko, myślałem o analitycznej, bo farmacja by mnie zabiła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale w tym roku na pewno obniżą progi, bo wszyscy mówią że ogólnie matura słabo poszła. pocieszyłam Cię?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trochę, ale za to starsi od nas zajmą nasze miejsca... ogólnie przepełnia mnie pesymizm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam pomysł! idź na fizykę tam nawet płacą za to że chcesz to studiować a ja Ci mówię że na pewno będziesz studentem :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
weź nie rób ze mnie kabaretu:P ja nie lubie tych ukladów i sił.... bleeeee Chemia jest o wiele lepsza:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no chemia w ogóle jest cudowna, tylko szkoda, że nie na maturze patrząc na dawne matury, byłam pewna, że sobie dobrze poradzę, a tu nagle, akurat w tym roku odwalili takie coś ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest :* ale jak nie pozostaje nic innego to trzeba korzystać mam iść z Tobą? może będzie Ci raźniej :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coż za propozycja. Moze sie skuszę, ale na razie wstyd się przed nauczycielką chemii pokazywac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matura rozszerzona to była po prostu masakra!!!! Liczyłem na koło 90% a tu nie wiem czy będzie 70... To niesprawiedliwe. Gdybym urodził się 1 rok wcześniej napisałbym na 100%, bo była taka prościutka w 2010 roku.... No ale cóż sprawiedliwość będzie chyba tylko na Tamtym Świecie......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skuś się nie wiem jak mam Cię pocieszać już
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś sobie poradzę z wiosenną deprechą Dzieki:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ok ale ci starci tez sie rok temu nie dostali i przez caly rok ciężko pracowali aby poprawić wynik, a że i w tym roku wyjątkowo i jeszcze bardziej głupsza niż rok temu maturka - to tez wcale nie jest powiedziane, że się dostaną. za rok tez będziecie poprawiać i być może za rok tez cos dojebią. to ci co są od was młodsi będą na was narzekać, że to wy sie dostaniecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...