Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2011 - j. polski. Odpowiedzi, pytania, arkusze

Utworzony przez maturzysta, 4 maja 2011 r. o 12:11 Powrót do artykułu
Wypracowanie raczej proste, troche trudniejsze czytanie moim zdaniem było ale 30% mysleze bedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie była strasznie trudna zwłaszcza że nie znałem granicy nie wiem czy z zamkniętych wyłuskam 30 % ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wypracowanie proste, tekst trudny ;/ ale może bedzie 30 proc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurcze sama nie wiem jak mi poszło. Czytanie średnie takie, a tematy też oba mi się fajne wydawały , wybrałam granice bo z reguły wolę lektury na wypracowaniach ale chyba żałuję... mam wrażenie że źle temat zrozumiałam:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamkniete daja Ci tylko 20 pkt, a zeby zdac musisz miec 21 ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczuwałam coś, że będzie "Granica" Poszło mi świetnie Test czytania ze zrozumieniem według mnie był trochę trudny. Te pytania o wyznaczniki spójności tekstu były masakryczne !!!! Ja czegoś takiego na polskim nie miałam Mam nadzieję, że wielu z was ta matura poszła dobrze Niestety jutro będzie dużo gorzej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z zamkniętych mozna uzyskac tylko 28 proc, więc ci którzy mają złe wypracowanie to nawet jesli zamknięte mają na 100 dobrze to nie zdali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a sa juz gdzies odpowiedzi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa ja powiem tak godzine trawala moja matura i napisalem wszystkoo nawet analize wierszow na 4 strony ;D \wszystko na myslenie ludziska bedzie dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z zamkniętych mozna uzyskac tylko 28 proc, więc ci którzy mają złe wypracowanie to nawet jesli zamknięte mają na 100 dobrze to nie zdali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porąbało ich, dla mnei bylo trudne. Moze granice jeszcze spooko, ale zeby napisali jasniej ten temat a nie tak zawilo. A do tekstu pytania to masakra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy będą odpowiedzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówię wam tragedia!!!!!!! Tekst szkoda gadać, a wyp[racowanie niefart straszny czytałem 29 streszczen a tu trafiłem to jedno którego nie wyrobiłem sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tekst byl bardzo ciekawy ale pytania o funkcje byly dosc ciezkie... jakies z 3 pytania zrobily mi trudnosc co do wypracowania wybralam Granice...temat byl zlozony z dwoch czesci ale chyba mi poszlo dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukam klucza odpowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I w ogóle to czytanie bylo dzikie a raczej zadania do niego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak na moje było o wiele prościej niż na próbnych... temat z granicą był jak strzał w 10 chociaż pewnie większość liczyła, że go nie będzie ponieważ granica już na próbnym była więc się zdziwiłam ale jednocześnie się ucieszyłam bo mniej więcej byłam w temacie. co do tekstu na czytanie ze zrozumieniem to co niektóre pytania były dziwne ale sądzę że 30% będzie powodzenia na jutrzejszym, to dopiero będzie wyzwanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Test był dość trudny, chociaż moim zdaniem łatwiejszy niż na maturze próbnej. Wypracowania masakra, próbna w styczniu pod tym względem była o niebo lepsza. W ogóle czuję, że poszło mi źle, bo wszyscy pisali o tej "Granicy", a ja wybrałam pierwszy temat. Aczkolwiek mam nadzieję, że zdam. (Buu, chciałabym żebym miała jakieś 70% jak na próbnej. T___T)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anonimie czy coś zauważ owco że za tekst pisany zawsze są jakieś punkty nawet bez odniesienia do całości .ońk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matma rok temu była łatwa to jak nam w tym dadzą to krzyż na drogę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...