Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2011: Język polski. ODPOWIEDZI, arkusze, pytania

Utworzony przez mortal combat, 4 maja 2011 o 07:45 Powrót do artykułu
no kurna chciałby zobaczyć dzisiejsze odpowiedzi naszego inteligentnego czytadełka jakim jest DW. Zamieścicie dziś odpowiedzi dzisiejszej matury???????????????? buhahahhahahaha Czekam z niecierpliwością na wypracowania napisane przez was na każdy z tematów na dzisiejszej maturze!!!!!!!!!!!! Jeśli będą z takimi błędami jak 50% waszych artykułów to dajcie se siana!!!!!!! buhahahahahahahahahahahahaha
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Najlepsze jest to, że w dniu dzisiejszym z samego rana był taki ruch w sieci maturzystów, którzy naiwnie szukali przecieków... Zastanawiam się czy w innych dziedzinach sfery życiowej też występują takie przesilenia w sieci np. w Parlamencie? A tymczasem przed nami drodzy maturzyści WAKACJE !!!
Ostatnio edytowany 4 maja 2011 o 09:30
0
9.25 i nie ma arkuszy SYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
0
hahahahahah matura chyba został mi tylko szpadel
0
czy już wiadomo jakie były lektury???
0
BOsze niech ktoś coś powie!!!!
0
BYł: potop, świętoszek i nad niemnem.
0
Powodzenia
0
a dokładniej co na podstawowej przecież chyba nie te wszystkie trzy lektury...
0
naprawdę były te lektury czy ktoś sobie jaja robi???
0
Uwaga!!!!!! pewne źródło!!!!!! Na maturze dziś: 1. Harry Potter wszystkie części 2. Krzyk 4 3. Piła 7 4. M jak miłość 5. Barwy szczęścia 6. Wibracje bocianich nóg na widok zielonej żaby
0
już wiadomo jakie były lektury???
0
No właśnie wszystkie trzy na podstawie były!
0
Na poważnie!
0
a trudne były tematy???
0
Trudne to mało powiedziane, to była maskraaaaaaaaaaaaaaaa;/
0
Jakby to była da Ciebie masakra to byś dalej siedziała i pisała, więc nie ściemniaj.
0
to znaczy???
0
Wyszłam zaraz bo nie rozumiałam tematu! Nie ściemniam na poważnie!
0
Wiesz, ludzie są ciekawi jakie będą tematy a Ty tylko zaśmiecasz forum gadając głupoty, na pewno były 3 lektury ;]
0
Strona 1 z 26

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: