Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2011: Matematyka. ODPOWIEDZI, arkusze, pytania

Utworzony przez Gość, 5 maja 2011 r. o 08:15 Powrót do artykułu
Nie była fajna. poziom trudności powala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taak 16/49
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
turdna była jak cholera. ale to było do przewidzenia bo w tamtym roku była łatwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
filip napisał:
a nie wyszedl czasem w zadaniu z prawdopobobienstwa 16/49 ??
Tak wyszło 16/49
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
16/49 porawdopodobieństwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trudna była jak podstawe... ;-/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo CKE, nie potrzeba już ścisłowców, teraz zapotrzebowanie na kasy w tesco ? ok dzięki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto wymyslil ta mature ?!?!?!?! jak chcieliscie udupic polowe maturzystow to macie co chcieliscie. trudna jak nie wiem ((((((((( ;///
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do tej pory myslałam ze ide na mature ale jak zobaczyłam arkusz stwierdziłam ze jestem na konkursie matematycznym ;/ bedziemy miec bardzo wyksztaucony kraj zwłaszcza ze tą mature zda moze 40% ucznow ;] a siebie raczej do tych 40% NIE ZALICZAM ;]]]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam maturzystów nie piszcie odp a b c tylko jaki wynik, dlatego że są różne klucze odp w zadaniach zamknietych A jak wam wyszła nierówność albo z ciągu chyba to był arytmetyczny x i y? Tam było że x+y=8
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matura z matmy była trudna, po prostu katastrofa. nie wiem kto układał te zadania, ale jak na podstawę to były trudne. Pozdawane...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maturka Łatwa:))) dziękuje za tak prostą maturkę Pozdrawiam IIILO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cke chyba sobie z nas kpi !! Na ich stronie umieścili przykładowe arkusze maturalne, które rozwiązałam z wynikiem ok. 60 % każdą. Dzisiejszą natomiast.....Zastanawiam się czy w ogóle zdam !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maturzyści: 1. Ocena, którą macie w szkole nie oznacza waszej rzeczywistej wiedzy. To czy ktoś ma 2 czy 3 czy 5 zależy od nauczyciela jak on podchodzi do was i jego relacji. Tego jak sam był sprawiedliwy ze sobą i jak pracował. Jaki był pobłażliwy nauczyciel i jaki miał system nauki. 2. Większość z osób nie powinno być dopuszczonych do matury jeśli taki poziom matematyki ich przeraził. Matury nie musi każdy zdać. Powinna ona posiadać swój poziom. Po co papierek, który nic nie oznacza. 3. Jak ktoś się uczył systematycznie a nie lenił się by tylko przejść szkole na 2 to dał radę. 4. Nie ma co zwalać,że się nie da tego nauczyć. Zadania na maturze mądry Polak, który ma zamiar się kształcić dalej na takim poziomie powinien rozwiązać. W końcu to podstawa! Nie ma co narzekać, trzeba brać się do pracy i obudzić się. Matury nie musi mieć każdy. Pozdrawiam K.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matura ;/// ee trudna jak cholera ;/ komu oni chcieli to dać ;/ masakra napewno nie zdałam ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik portalu napisał:
Zdarzenie prawdziwe: jestem mieszkańcem jednego z większych miast Lubelszczyzny,maturę zdawałem ponad 30 lat temu,nie jestem matematykiem ale lubię rozwiązywać zadania matematyczne.Trzy lata temu natknąłem się na bardzo ciekawe zadaniematematyczne z czterema niewaiadomymi.Nie potrafiłem go rozwiąząc,poprosiłem o pomoc znajomego matematyka ( mgr,studia dzienne,nauczyciel liceum ).Powiedział,że to zadanie jest nie do rozwiązania.Planowałem to zadanie wysłać na UMCS,ale pokazałem to zadanie innemu matematykowi ( mgr,studia dzienne,nauczyciel liceum ).Zadanie to rozwiązał migiem.Śmieszna i żenująca zarazem sytuacja.Zastanawiam się jak mogą nasi uczniowie zdawać dobrze maturę z matematyki,jeśli częst uczą ich nieudaczni nauczyciele.Jeśli ktoś chce wiedzieć jakie to było zadanie,to proszę na tym forum podać swój e-mail,to treś udostępnię.
ilawianka@interia.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-1 i 9
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruda napisał:
Jak tam pytania testowe? Czego było najwięcej? A w otwartych co ciekawego było? Może pamiętacie jakieś zadania?
Ja miałam większość D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok a jeżeli napisałem ten układ i pożniej jakoś to sobie wyliczylem inaczej ale wyszlo to bedzie dobrze??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym zdaniu zamkniętym co był podany ciąg i trzeba było policzyć a1 ile wam wyszło ? i w tym ostatnim zamkniętym z tą średnią ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 20

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...