Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2011 matematyka: Odpowiedzi, arkusze z matematyki

Utworzony przez Drugoklasista, 5 maja 2011 r. o 12:12 Powrót do artykułu
Ile wyszło wam w ostatnim? Zadanie z polem trójkąta w sześcianie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
what a fuck?;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdro dla tych co to pisali!!!! Żal totalny! W zeszłym roku też mogli taką dać to ciekawe czy taka duża zdawalność by była!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi wyszło 3 pierwiastki przez * w ostatnim:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mi z prawdopodobienstwem wyszło 2/7, czyli 14/29. a matura była w miarę prosta, oczywiście niektóre zadania kosmiczne ale nie należy oczekiwać czegoś na poziomie pierwszej klasy. przestancie sie nad soba uzalać, juz lepiej nad tym głupim polskim popłakać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Narzekacie? To wyobraźcie sobie jak my pisaliśmy maturę 3 lata temu! Ktoś kto wziął sobie dodatkową matematykę (była tysiąc razy trudniejsza od Waszej) nie ma szans teraz na dostanie się na studia, bo na uczelniach patrzą tak samo na wyniki Wasze i nasze!!! To jest dopiero patologia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze ci z mat fiza lepiej nie odzywajcie sie? tylko wkurzacie innych tymi swoimi słowkami "byla banalna". Moze dla was? byla trudna i kazdy sie z tym zgodzi, wiec nie psujcie innym nerwow swoimi przechwałkami jeszcze bardziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie znowu całki?! Całek nie ma w programie LO od ładnych 10 lat, a teraz to nawet pochodnych nie ma. Dziewucha nawet nie wie co miała na zajęciach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Narzekać to każdy umie, ale robić nie ma komu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie te odpowiedzi?!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinno być pierwiastek z 3 przez 4:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawdopodobienstwo wyszlo 16/49
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech ktos poda swoje odp jesli pamieta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie może kiedy będą odpowiedzi ? Boję się że nie zdam mimo że nie jestem aż tak tragiczna z matmy. To nie fair że matura była nie porównywalnie trudniejsza od zeszłorocznej. Nie wiem co oni chcą udowodnić .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matura z tamtego roku w porównaniu do dzisiejszej była banalna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi w ostatnim wyszło mniej więcej 3 pierwiastki z trzech przez 4 nie pamiętam dokładnie, p-stwo- 16/49
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yo yo napisał:
a mi z prawdopodobienstwem wyszło 2/7, czyli 14/29. a matura była w miarę prosta, oczywiście niektóre zadania kosmiczne ale nie należy oczekiwać czegoś na poziomie pierwszej klasy. przestancie sie nad soba uzalać, juz lepiej nad tym głupim polskim popłakać...
mialo byc 16/49 na bank
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poprawka w sierpniu.. dzieki k*rwa co to bylo w ogole :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idź w ch#$ z taką maturą. Polski z jakimiś funkcjami literackimi, a teraz jeszcze to. W sierpniu replay podejrzewam...chyba, że jeszcze na angielskim zaskoczą jakimś ścierwem to dopiero za rok...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
majka napisał:
moze ci z mat fiza lepiej nie odzywajcie sie? tylko wkurzacie innych tymi swoimi słowkami "byla banalna". Moze dla was? byla trudna i kazdy sie z tym zgodzi, wiec nie psujcie innym nerwow swoimi przechwałkami jeszcze bardziej.
Dla mnie też była banalna (na mat-fiz siedzę), choć nie powiem żebym ją zrobił tak o bez żadnego wysiłku. Nad kilkoma trzeba było pomyśleć i wkradły się tu i tam błędy. Ale jak patrzeć ze to podstawa to trochę za trudne dali (otwarte, zamknięte były proste i szybkie do rozwiązania). Ogółem w tym roku coś niemiło, polski też (jako obowiązkowa podstawa) był ciężki i tu według mnie o wiele gorzej wygląda polski niż ta matma. Zaraz zabieram się na rozszerzony ciekawe co wymyślili tu dopiero...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...