Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2012 ANGIELSKI: Odpowiedzi, pytania, arkusze (poziom podstawowy)

Utworzony przez jacek, 10 maja 2012 o 10:50
mozna powiedziec ze ta matura do najłatwiejszych nie nalezala
Zaloguj się, aby oddać głos
0
niezbadane są wyroki boskie.
0
Zgadzam sie z Toba ;/
0
Łatwe to to nie było ... Pisanie jeszcze ok ale słuchanie i czytanie ze zrozumieniem ... masakra...;/
0
Właśnie czytanie i słuchanie było w kit. Pierwszy list troche dziwny. Drugi jeszcze w miare.
0
Co wy mówicie matura była pestką ,ale jeśli ktoś nie ma doskonałej znajomości języka to nawet z człowiekiem z niepełnym przedszkolem w Anglii się nie dogada ...
0
Nigdy nie miałam większych problemów z językiem angielskim ale ta matura sprawiła mi wiele trudność (przy czytaniu jak i słuchaniu)
0
Co Wy opowiadacie... Najlatwiejsza matura jaka mogla byc... Perwsza forma wypowedzi banał a druga to wiadomo ze list formalny bo do nauczyciela... Wystarczyloby 10 minut przygotowan... Czytanie dla mnie banalne strasznie ale rozumiem ze nie wszyscy musza je rozumiec natomiast wystarczylo troche pomyslec a sluchanie ? Smiech na sali...
0
Pytanie nr 1: Z czym/ kim kojarzy się Kaczyński w Stanach Zjednoczonych? Odpowiedź: http://www.trutv.com/library/crime/terrorists_spies/terrorists/kaczynski/1.html
0
Dobra dobra, zanim zaczniesz tak szaleć to poczekaj na wyniki......i się okaże jak proste było, obyś się nie zdziwił <333
0
jak dla mnie matura była trudna
0
Wypowiedzi pisemne były dość łatwe, ale sam tekst i słuchanie niekoniecznie.
0
jak matme dali średnią, tak teraz dowalili z tym angielskim :| porażka
0
ja mialam inna wersje zadania 2 i 3 i nie ejstem w stanie porownac teraz ze swoja matura
0
Powinni zamieścić arkusz innej wersji bo ja pamiętam wzrokowo jak zaznaczałam a nie jak dany nagłówek brzmiał.
0
ja bym chciała tylko by podali odpowiedzi do j. angielskiego także innych wersji arkusza
0
odp. do drugiej grupy ; zad1 F, T, T, F, F, zad2 B A D C F zad3 A C B C A zad4 E D F H A C G zad5 T, T, F, F, T, F zad6 A B A D C B D
0
hej;] Mogło być tak że w 2 arkuszu było 2 zadanie pomieszane a inne zadania takie jak w pierwszym arkuszu?? prosze o odpowiedz!!;]
0
Prosze bardzo o odpowiedz
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: