Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2012 - matematyka. Przecieki, odpowiedzi

Utworzony przez kaska, 6 maja 2012 r. o 12:03
wiem jedno: jutro na ustnej bedzie masakra, a pisemna matematyka... na samą myśl mam drgawki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy macie tak wcześnie ustne ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba być deb***em, żeby nie zdać PODSTAWOWEJ matmy. Szczególnie jak obok ma się kilkunasto stronicową karte wzorów na której jest wszystko. Nawet takie pierdoły jak tw. Pitagorasa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://chomikuj.pl/Iwan166/Przecieki+Matura Tu znajduja sie przecieki !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam przecieki pisac na email batek55@o2.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciek maturalny Przeciek maturalny http://matura2012.weebly.com/ - zapraszam dopóki stronka jeszcze funkcjonuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie,nie trzeba być idiotą,żeby nie zdać podstawowej matematyki. Trzeba być natomiast kretynem,żeby twierdzić w podobny sposób co Ty.Nie każda osoba ma predyspozycje, interesuje się tym przedmiotem. Ponadto podczas matury dochodzi stres,który znacznie utrudnia pisanie.Mimo, iż dla mnie polski,angielski czy geografia to przedmioty banalnie proste,nigdy nikogo w ten sposób tak nie nazwę,bo ma z nimi problem i nie jest w stanie ich zdać. Sama idea obowiązkowej matury z tego przedmiotu jest chora.W gwoli ścisłości, nie należę do osób,które mają problem ze zdaniem matematyki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno wyciekły zad na podstawie macie tutaj: namęczyłem się ale pobrałem, mam nadzieję że będą inne bo trudne strasznie
Ostatnio edytowany 7 maja 2012 r. o 14:32
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pawel napisał:
podobno wyciekły zad na podstawie macie tutaj: namęczyłem się ale pobrałem, mam nadzieję że będą inne bo trudne strasznie
gdzie sa te zadania ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... napisał:
Nie,nie trzeba być idiotą,żeby nie zdać podstawowej matematyki. Trzeba być natomiast kretynem,żeby twierdzić w podobny sposób co Ty.Nie każda osoba ma predyspozycje, interesuje się tym przedmiotem. Ponadto podczas matury dochodzi stres,który znacznie utrudnia pisanie.Mimo, iż dla mnie polski,angielski czy geografia to przedmioty banalnie proste,nigdy nikogo w ten sposób tak nie nazwę,bo ma z nimi problem i nie jest w stanie ich zdać. Sama idea obowiązkowej matury z tego przedmiotu jest chora.W gwoli ścisłości, nie należę do osób,które mają problem ze zdaniem matematyki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... napisał:
Nie,nie trzeba być idiotą,żeby nie zdać podstawowej matematyki. Trzeba być natomiast kretynem,żeby twierdzić w podobny sposób co Ty.Nie każda osoba ma predyspozycje, interesuje się tym przedmiotem. Ponadto podczas matury dochodzi stres,który znacznie utrudnia pisanie.Mimo, iż dla mnie polski,angielski czy geografia to przedmioty banalnie proste,nigdy nikogo w ten sposób tak nie nazwę,bo ma z nimi problem i nie jest w stanie ich zdać. Sama idea obowiązkowej matury z tego przedmiotu jest chora.W gwoli ścisłości, nie należę do osób,które mają problem ze zdaniem matematyki.
A dlaczego,Twoim zdaniem, idea obowiązkowej matury z matematyki jest chora? Jest to co najmniej tak samo ważny przedmiot jak język polski. Nie chodzi o predyspozycje, bo jak chcesz w ten sposób oceniać, to możemy nad wszystkimi się litować, mówiąc, że ktoś nie ma tzw. "smykałki". Polskiego można się nauczyć, matematyki tak samo, a, jak już wspomniałem, jest tak samo ważna. I tak zadania są schematyczne, wystarczy tylko ćwiczyć. Według mnie bardzo dobrze, że matura podstawowa z matematyki jest ponownie obowiązkowa, jak kiedyś. Jest tak, jak powinno być - obowiązkowy język polski, matematyka i język obcy. Te matury sprawdzają wiadomości, które człowiek o wykształceniu średnim naprawdę powinien znać. Czy tak ciężko teraz o osoby, które uważają wiedzę za jakąś wartość, a nie powtarzają puste stereotypy "Jestem humanistą, to po co mam pisać matematykę?" lub "Jestem umysłem ścisłym, to po co mam pisać polski?". Jeśli Wam nie pasuje matura, jej forma lub wymagania - proszę bardzo, nikt Wam nie każe jej zdawać. I tak jest ona na banalnym poziomie, przynajmniej ta podstawowa (bo nie o rozszerzonych arkuszach tu mowa). Łatwiejsza nie będzie, bo to by już było smutne. Pozdrawiam i życzę powodzenia wszystkim na nadchodzących maturach, jutro piszę ze wszystkimi matematykę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy ten link byl prawdziwy, fajnie byloby miec cos takiego, chce sie wtracic niewszyscy sa umyslami scislymi, niektorym wrecz ta matura z matematyki popsuje mature ;/;/;/ zycze szczescia, ja licze tylko na cud
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja sie boje jutra, probnych matur z nie zdalam w tym roku tak wiec mysle ze jutro moge miec problem. Aczkolwiek marzy mi sie matura jak w 2010 roku z CKE, rok temu tez byla w miaaaaare znosna ale nieco gorsza niz poprzednia, ale mam nadzieje, ze w tym roku nie znacznie zawyzony poziom ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ma ktoś może jakieś informacje ( najlepiej bardzo prawdopodobne)?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, Jestem w posiadaniu testów na egzaminy maturalne w 2012 roku.Proszę o kontakt ze mną tylko zdecydowane na współprace osoby! tomasz.lackosz@op.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pełny klucz do podstawy: http://www.zadania.info/n/3336660
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...