Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wszyscy mówią, że prosty, a później połowa nie zdaje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe ile lat chodzą na dodatkowe zajęcia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobra d*** na zdjęciu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co wy gadacie..trudna byla jak nigdy. nie bylo tak jak zawsze listeningu, który można bylo zrobić na rozumienie. Mimo ze w tej maturze wszystkie słówka rozumiałam to i tak mi to często dużo nie dało.a ang rozszerzony czysta rzeź jeśli chodzi o listenig Reading i gramatykę. studia przekreślone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cudownie przekręcone wypowiedzi, brawo dla Panów Reporterów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
daria napisał:
co wy gadacie..trudna byla jak nigdy. nie bylo tak jak zawsze listeningu, który można bylo zrobić na rozumienie. Mimo ze w tej maturze wszystkie słówka rozumiałam to i tak mi to często dużo nie dało.a ang rozszerzony czysta rzeź jeśli chodzi o listenig Reading i gramatykę. studia przekreślone
Jak można zrozumieć wszystkie słówka i jednocześnie nie potrafić zrobić prostego polecenia? To ja nie słucham zbyt często a z tych 3 słuchanek mam maxa. O banalnym poziomie tekstów nie wspomnę. A co do matury rozszerzonej to się zgodzę. MASAKRA. Część pisemna jeszcze w miarę łatwa natomiast teksty i gramatyka, poległam. No cóż, w tamtym roku rozszerzenie było łatwe, wyniki były dobre, więc my musieliśmy być tymi nieszczęśliwcami którzy zmagali się z trudniejszym poziomem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matura na luzie Dwa lata przygotowywałam się jeszcze w Speak Up,więc większej wtopy nie zaliczyłam, a pisałam rozszerzenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...