Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Trudne, trudne i jeszcze raz trudne ! Wielka rozterka czy wybrać Żeromskiego czy Baczyńskiego. Oba tematy nie były łatwe. Boję się co będzie z matmą skoro taki polski dowalili. Faken szit !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdy zamias gajowiec pisalo sie o gajowym to myslicie ze bedzie dobrze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
błąd kardynalny się kłania, czy coś pod ten styl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co myslicie o tym tekście ? wrzechświecie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale raczej zalicza i praca wgl bedzie brana pod uwage ? poprosu zamiast gajowiec pisalam gajowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam pytanie jak pomylilam epoki w "Przedwiośniu" ale za to dużo i z sensem napisałam to dużo pkt mi odejma? i czy za dlugosc tekstu tez moga odjac mi pkt?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
błąd rzeczowy, a nie kardynalny raczej więc spoko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten tekst był brrr bleee grrr i wgl :/ a co napisaliście o tym że człowiek jest z zawodu cybernetykiem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwsza część była całkiem przyzwoita wystarczyło wczystać się w tekst. Natmomiast druga cześć dawała trochę do myślenia. Mam mieszane uczucia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kamień z serca,bo kurcze z tego stresu nie wiem dlaczego pomyliłam te epoki ;/ a z tą treścią problemu chyba robić nie będą przy punktacji ;>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy napisanie, że przedwiośnie to dzieło pozytywistyczne to błąd za który mogą wyzerować pracę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ej a w utworze Gloria Victis osobą mówiącą w wierszu był wiatr?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieję, że nie bo ja ten sam bląd popełniłam ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
okropny tekst o wszechswiecie! sprawdzalam odpowiedzi na jakiejs stronie i mam juz ze 3 zle.. masakra. a wypracowanie nie bylo takie zle wg mnie, pisalam o glorii victis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z żalem i smutkiem na sercu wznaje, żem ja marny człowiek napisał "cybernolog" i wiem, że cybernetyka jest moim powołaniem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że wszyscy podjęli się Przedwiośnia, pisał ktoś może o Glori victis i Mazowszu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pisałam o tym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gloria victis to nie wiersz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie już odpowiedzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy jesli tylko opisywalem gajowca a o cezarymcnic nie pisale, poza tym ze ten fragment to rozmowa gajowca z cezarym to mam nie zdane za nie przekazanie wszystkich informacji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...