Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2013 z polskiego. Odpowiedzi, arkusze, tematy

Utworzony przez Gość, 3 maja 2013 r. o 11:50 Powrót do artykułu
Ja narazie wybieram Liceum. Wybralam to w Krakowie www.iiiplo.krakow.pl I mam nadzieje ze jak przyjdzie matura to bedzie mi łatwiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytałam wiele o tym Liceum i rzeczywiscie ma bardzo dobre opinie. Co wazne zapewnia najlepsze warunki edukacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy do takiego Liceum mozna dołaczyc w kazdej chwili ? czy rekrutacja już dawno sie odbyła ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja narazie wybieram Liceum. Wybralam to w Krakowie www.iiiplo.krakow.pl I mam nadzieje ze jak przyjdzie matura to bedzie mi łatwiej.
Czy nie można jeszcze tam na ostatnią chwile zapisać dziecka ? Moze ktos jest w temacie i coś wiecej wie na ten temat ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też za rok kiedy razem z córka bedziemy wybierac odpowiednie Liceum to zdecydowanie postawimy na to. W tym okresie jednak nauka jest najwazniejsza i najlepiej jesli jeszcze jest ona w dobrej szkole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
33 OPRACOWANIA DO MATURY Z J. POLSKIEGO ZA 5 ZŁ!!!   http://allegro.pl/matura-polski-lektury-epoki-sciaga-gratis-i3548185583.html   NIE CZEKAJ!!!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Krakowie z tego co wiem to jest to własnie jedno z takich najbardziej profesjonalnych miejsc jesli chodzi o wlasciwa edukacje, ale tez i przygotowanie na studia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy do takiego Liceum mozna dołaczyc w kazdej chwili ? czy rekrutacja już dawno sie odbyła ?
Moim zdaniem to jest tak samo jak w tradycyjnym LIceum, gdzie rok szkolny rozpoczyna sie od wrzesnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze ze wybraliscie takie Liceum jest ono bardzo dobre i wsród wszystkich szkół w Krakowie ma bardzo dobre opinie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...