Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
odpowiedzi moje - mat fiz 26. b=-8 c=8. 27. {-2;-2/3;2/3} 29. a)(2;3) b)x=6 30. 3/32/ 32. 3pierwiastki z 14. 33. 55/16~3,5. 34. [(19pierwiastków z 3)+4]/6  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej, mam arkusze i odpowiedzi do matury 2014 do wszystkich części, które już są w internecie. Zobaczcie jakie będą odpowiedzi na maturach2014! ;) Link w nicku ;)    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złe masz wyniki w niektórych w 26. Powinno być b=-16 c=32 i w 34 jak chcesz juz wspólny mianownik to tam powinno być 24 a nie 4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam tak jak ~Paweł czyli chyba dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni przegieli z matmą. Zeszłe roczniki miały znacznie niższy poziom zadań. CKE chciało nam po prostu DOSRAĆ !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalazłem  odpowiedzi i arkusze do wszystkich części  maturek :) pobierajcie puki nie usunęli   infol.opka.eu/    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sobie to CKE w dupe wsadzi te arkusze,,,, W tamtym roku takie proste a w tym? Chyba chcieliście się popisać, na co was stać kur**
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tamten gruby pajac jak nie ma nic innego do roboty oprócz nauki to może sie śmiać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matura z matematyki była dosyć ciężka i to trzeba uczciwie przyznać. Jestem pewien, że wiele osób, które śmieją się i drwią  z tegorocznych maturzystów sami by tych zadań nie zrobili.   Powadzenia wszystkim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się. Matury z zeszłych lat rozwiązywałam bez większego problemu. Na dzisiejszą maturę poszłam na zupełnym luzie. Wyszłam załamana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sobie to CKE w d*** wsadzi te arkusze,,,, W tamtym roku takie proste a w tym? Chyba chcieliście się popisać, na co was stać kur**
Chyba jesteś totalnym debilem jeśli twierdzisz, że tegoroczna matura jest trudna -.-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było tak trudne, że to poprostu porażka . Dokładnie : w tamtym roku łatwizna a teraz masakra...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie przesadzajcie... zadania zamknięte były dla dzieci z upośledzeniem umysłowym, a to że niektórzy myślą d*pą a nie głową to nie wina CKE :) Pozdrawiam. PS Też dzisiaj pisałem maturę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie przesadzajcie... zadania zamknięte były dla dzieci z upośledzeniem umysłowym, a to że niektórzy myślą d*pą a nie głową to nie wina CKE :) Pozdrawiam. PS Też dzisiaj pisałem maturę :)
Sam chyba masz uposledzenie umysłowe jeżeli twierdzisz ze ktoś z taką wadą byłby w stanie rozwiązać te wszystkie "banalne" zadania z tegorocznej matury :p Pozdro Synek !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże ta odczepcie się od siebie nawzajem :/ dla jednego była trudna a dla drugiego łatwa co was to obchodzi niech każdy ma swoje zdanie na ten temat, nikt wam innego zdania nie narzuca każdy ma swoje i je wyznaje a nie:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~xx~ Jeżeli nie zrozumiałeś tego co napisałem to wróć się do j.polskiego :) Jeśli ktoś nie potrafi podstawić za x liczby i skorzystać ze wzoru który ma w TABLICY to nie powinien mieć pozytywnego wyniku z matury. Takie jest moje zdanie i nic tego nie zmieni. Wszyscy tylko chcą łatwiejsze i łatwiejsze albo "bo rok temu było łatwiejsze". Zrozumcie, że to co jest na maturze jest z obowiązkowego materiału i jeżeli mówisz, że jest to zbyt trudne i nie jesteś w stanie napisać na 30% to nie powinieneś być dopuszczony do matury. Dziękuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem jedno jak ktos napierdala zadania z matmy codziennie to bylo mu latwo ale ja wole sie bawic i korzystac z zycia wiec mialem troche problemu z ta matura 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każą nam pisać te matury a odpowiedzi na stronach są niekiedy błędne. Więc kurwa albo gratuluje tym ktorzy biorą się za te odpowiedzi albo gratuluje OKE za dojebana mature. Przepraszam ze sie unioslem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu trzeba "napi**dalać"? Od razu że ktoś z domu nie wychodzi i nie ma kolegów xd hehe :) Wystarczy dobrze matematykę zrozumieć i tyle :> Jest tylko taki stereotyp "jak ktoś mądry to kujon i siedzi przy książkach po 10h" :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...