Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W 28 (-5) zamiast 5 ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwie wersje arkusza były, bo w pierwszym popełniłem błąd i zaznaczyłem a^-2 i była to odpowiedz a) a tutaj a jest a^-3,9 i jest dobrze..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
34. Co to za odpowiedź.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to jest możliwe, że u mnie w zadaniach były niektóre odpowiedzi dobre, ale nie zgadzały się z tym kluczem. Ja np w zadaniu 11, odpowiedź 5 była przypisana do punktu A... Prosiłbym o wyjaśnienie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
są różne wersje arkusza ? bo ja miałam podpunkty jakoś inaczej ułożone...
No właśnie ja tak samo miałem inaczej Pamiętam niektóre zadania i wiem że są dobrze, a tu stoją w innej kolejności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 9 brak rozwiązań rzeczywistych bo wychodziło 0=16, co prawdą nie jest ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze są dwie wersje arkusza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten arkusz to chyba jakiś żart, pozdrawiam tegorocznych szczęśliwców, trafiliście chyba najłatwiejszy arkusz w historii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta matura była ŁATWA !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
13 chyba powinno byc D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maturę zdawałam kilka lat temu, ale zadania były łatwe (pomimo że z matematyka nie mam styczności od szkoły średniej). Sądzę, że ktoś sumiennie chodzący na lekcję zdałby ją z palcem w nosie. Mam nadzieję że tegorocznym maturzystom zadania te także nie sprawiły problemu :-) powodzenia na pozostałych egzaminach :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co to ma wspólnego z życiem? funkcje? w życiu wystarczą ułamki, procenty i pierwiastek... generalnie podstawówka. reszta to wymysły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...