Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
no stres jest, ale polski jakoś pojdzie, gorzej matma...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zablokować każdą moją pracę? To ma miejsce w RP. Nie jest możliwe, aby w RP istniał parlamentarzysta, który nie słyszał o ISBP. Wypad stąd mnie nie dziwi, bo troszeczkę przegiąłem. Ale zastanów się nad swoją decyzją. Nie dlatego, że jestem jednym z największych ludzi w historii ludzkości. Jest inny powód ... .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja stawiam na maturze Krzyżaków lub Ogniem i Mieczem, będzie ktoś miał odpowiedzi jutro z matematyki??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autor artykułu i jego korektor zapewne są bardzo szczęśliwi, że sami matury z polskiego nie muszą pisać. "Nie wiele" by z niej rozumieli. Dziennikarza z przypadku zawsze zdradzą niedostatki interpunkcji i błędy językowe, których nie podkreśla korekta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Na pisemnej maturze z języka polskiego maturzyści obstawiają „Pana Tadeusza”, który ma podobno największe szanse na pojawienie się na egzaminie. Ponieważ obchodzimy rok Sienkiewicza i jego dzieła uważane są za pewnik" Mam nadzieję, że autor tego tekstu wie, kto napisał Pana Tadeusza.. Podpowiem- to nie był Sienkiewicz ;))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan/Pani powyżej powinna nauczyć czytać się ze zrozumieniem. Autor artykułu nie napisał, że pojawi się "Pan Tadeusz", bo jest rok Sienkiewicza, ale że "i (słowo kluczowe: i) jego dzieła" są pewnikiem. Czyli prostym językiem - wszyscy stawiają na Pana Tadeusza i dzieła Sienkiewicza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest pierwsza informacja o temacie #pewneinfo: Motyw syna marnotrawnego na podstawie Zbigniewa Ziobry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak serio juz ktoś wie jaka była lektura?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lalka i dziady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziady cz 4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sieci są już dostępne przecieki-news.tk/ Znalazłem to się dziele trzeb tylko pobrać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
był temat o miłości dziady cz 4 :"czy warto kochać" po za tym nie zbyt trudne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy warto kochać jeżeli miłość to źródło cierpienia? Fragment z Dziadów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To o miłości może być np miłością do ojczyzny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...