Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura. Matematyka próbna 2011 - odpowiedzi, pytania, ARKUSZE

Utworzony przez karolina, 3 listopada 2010 r. o 13:11 Powrót do artykułu
a w ostatnim wychodziły 2 wyniki bo było równanie kwadratowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a odp. dp matury gdzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
są odpowiedzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki trzeba miec program zeby otworzyc ten arkusz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak zrobiliscie to z prostokątem i okregami gdzie ich srednicami byly boki prostokąta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szybka odpowiedz - d*** dobra, dobra. jak trza bylo zrobic zadanie z zupom? hahahhahahahhaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1c 2b 3d 4a 5c 6a 7a 8b 9b 10a 11d 12a 13c 14b 15d 16c 17c 18a 19c 20b 21c 22c 23a 24b 25d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ej a z tymi ciągami jaki miał wyjść wynik w otwartych? ps. kombinatoryka z otwartych 500.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie znajde arkusze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cemu jezd cenzurrra? D U P A ! a kedy polski? huhuhu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maniek skad masz te odp?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdobylem odpowiedzi! wszystko sie zgadza, sprawdzalem z innymi odobami 1a 2c 3d 4a 5c 6c 7b 8a 9d 10d 11a 12b 13a 14c 15a 16b 17d 18c 19c 20a 21b 22d 23a 24b 25d zgadza sie wam?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak w ostatnim mogło być dwa rozwiązania? Mi wyszła prędkość pierwszego auta 58km/h a drugiego 75km/h i tyle...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobiłem z Kolegą na 99,9%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moje odp ktore zaznaczylem : 1c 2b 3d 4a 5c 6a 7a 8b 9b 10a 11d 12 a 13c 14b 15 d 16c 17 c 18a 19 d 20b 21 c 22a 23a 24b 25 d popelnilem blad w 19 i 22 mam nadzieje ze w innych nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam wychodziło t=3 i jakiś ułamek z 17 w mianowniku, nie pamiętam licznika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w ostatnim byly dwie mozliwosci bo rownanie kwadratowe ciag geometryczny w otwartych to 2,6,12 a jak zrobiliscie to z prostokątem i okregami gdzie ich srednicami byly boki prostokąta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moje odp sa 100% dobre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jezu, a nie mówił wam nikt ze jest kilka wersji? i że u jednego poprawna jest A, a u kogoś innego C??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te odpowiedzi nie wszystkie sa poprawne... Wg mnie np w zadaniu 9 jest odp b i tak tez mialo 3/4 mojej klasy. Takze nie polecam sprawdzac z tymi odpowiedziami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...