Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura. Matematyka próbna 2011 - odpowiedzi, pytania, ARKUSZE

Utworzony przez karolina, 3 listopada 2010 r. o 13:11 Powrót do artykułu
Serwery pozdychały. Żenada, żeby z takim małym plikiem kłopoty były!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://mutinee...1.html tu są odpowiedzi do zadan zamknietych
Ostatnio edytowany 3 listopada 2010 r. o 17:05
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://j3sh.pl/files/odpowiedzi.pdf - alternatywny link z odpowiedziami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolego w 19 poprawna odp to odp A !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kamil napisał:
kolego w 19 poprawna odp to odp A !
no chyba nie bardzo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w 33 poprawny wynik to 10 pierwiastkow z 5
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZCZERZE JESTEM OSOBĄ NAPRAWDĘ DOBRĄ Z MATEMATYKI ALE TA MATURA TO JAKAŚ PARANOJA JAK MY MAMY TO ZDAĆ JAK NAUCZUCIELE Z NAMI POŁOWY NIE PRZEROBILI JESTEM ZAŁAMANA Z ZAMKNIĘTYCH TYLKO 8PUNKTÓW A Z OTWARTYCH JAK BĘDĄ 2 TO BĘDZIE HUK CZYLI MATURKA NIE ZDANA :-( ZAŁAMKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdy miał pomieszane odpowiedzi ... dla jednego poprawna odpowiedź może być np. b a dla innej osoby c! POtrzebne są konkretne wyniki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
. napisał:
50 punktów. Czy w 15 przypadkiem nie powinno być 100? Tak ze wzoru wychodzi.. A w 19 65stopni?
tez tak zaznaczylam ale nvm czy dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zadanie ciągi zamiknięte odpowiedź 200?? a nie 100 ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie dziwi to , że jesli jesteś taki dobry z matmy masz tylko 8 z zamkniętych. Ja jestem z matmy w miarę i z otwartych mam 10 a z zamkniętych 18 pkt więc uważam, że była ona prosta. Po prostu trzeba się uczyć! Mój nauczyciel przerobił z nami wszystko. Poza tym pracujemy (jako moja klasa) w domu, rozwiązujemy zadania itp. Poza tym mamy dodatkowe zajęcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm matura była trudna? W tablicach można było znaleźć odpowiedzi do wszystkich pytań. No w otwartych poza tablicami jeszcze trzeba było pokombinować. Ze mną nauczyciel nie przerobił prawie nic - bo co roku przychodził nowy (to ciąża, to zwolnienie) a w zamkniętych odpowiedziałem dobrze na 21 zadań, tylko w otwartych ze 3 zadania skopałem. Ogólnie jestem zadowolony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiecie, ze byly rozne wersje odpowiedzi??? wiec nie sprzeczajcie sie na zasadzie A??? jak to, ja dałam D... były różna wersje a matura...do bani!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tutaj można pobrać. Limit 3/2000 pobrań http://mmforum.pl/topics19/probna-matura-z-matematyki-2011-zadania-pytania-i-odpowied-vt1018.htm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patrycja napisał:
kombinacji jest 500 ponieważ parzystych jest 5 (1,3,5,7,9) nieparzystych 4 (2,4,6,8) zatem jak 1 liczba jest nieparzysta a reszta parzyste to 4*5*5*5= 500
te parzyste na odwrót;p przecież 1,3,5,7,9 są nieparzyste xd jak tak napisałaś to spaliłaś... bo reszte masz dobrze ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi też super nie poszło... dwóch otwartych nie ruszyłam bo nie miałam pojęcia... a jśli te odpowiedzi do zamkniętych są dobre bo tam też mam parę błędów. zdać zdałam ale nie rewelacyjnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurcze ja na przykład nie wiem czy te durne dowody mam dobrze. Może ktoś powie jak to zrobić???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeglądałem zadania z tegorocznej próbnej matury i są one...banalne. Ci, co uważają inaczej, to widocznie nie do końca chciało im się uczyć. Bez winy nie pozostają nauczyciele, którzy starają się na lekcjach przerobić maksymalnie dużo materiału nie pomagając uczniom go zrozumieć. Później zmienia się nieznacznie polecenie i już nikt nie wie, jak to zrobić. Masakra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zadanie z ciągami wyszło 100 liczyć nie umiesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@~qwerty man~ W zadaniu 34 nie uwzględniłeś różnicy czasu jazdy tych samochodów, dlatego według mnie odp.2 nie spełnia założenia że samochód B jechał równa godzinę dłużej niż samochód A, więc zostaje opcja pojazd B jechał 75km/h a pojazd A 58km/h. Ale nic uciąć sobie za to nie dam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...