Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dziękuje za pocieszenie:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim cudem w tamtym w zadaniu 32 jest wynik 720? Przeciez pierwszy rząd liczb nie ma zera i nie moze miec 9 (warunek 4) czyli to jest 8 liczb, potem jest 9 bo juz mozna dać zero, i potem 2,2,2 jak to sie pomnozy to wyjdzie 576, a nie 720..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jezeli w tym zadaniu z nierownoscia obliczylam tylko sama delte do momentu 1<0 to bede miala jakis punkt?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ola - tak, jeden punkt dostaniesz jezeli ci delta wyszła 1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisalaś że xE(1,2) ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy te wyniki są pewne na 100 % czy może się jeszcze coś w nich zmienić ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w zadaniu 6 jest B a nie D!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem bylo trudne a waszym ? napisze ktos może rozwiązanie do zadan otwratych ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w zadaniu 6 prawidlowa odpowiedz do B, a nie D. y= -x+5
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja się zgadza,ponieważ współczynnik kierunkowy musi być liczbą odwrotną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 6 ma być B, zgadzam się!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są na pewno dobre wyniki z zadań zamkniętych bo jeżeli tak to mam 17/23
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z zamkniętych mialam 14 i brakuje mi jednego punkta z otwartych dlatego pytam o to zadanie 24 ,delta wyszla mi 1 ale pozniej pomieszalam bo zrobilam to tak: x^-3x+2<0 a=1 b=-3 c=2 delta= (-3)^ - 4*1*2 delta= 9-8 delta= 1 1<0 i zamiast obliczyc pierwiastki napisalam ,ze nie da sie ,bo nie spelania warunkow zadania cos w tym stylu. jak myslicie dostane za to 1 punkt? z gory dziekuje za odpowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ola napisał:
z zamkniętych mialam 14 i brakuje mi jednego punkta z otwartych dlatego pytam o to zadanie 24 ,delta wyszla mi 1 ale pozniej pomieszalam bo zrobilam to tak: x^-3x+2<0 a=1 b=-3 c=2 delta= (-3)^ - 4*1*2 delta= 9-8 delta= 1 1<0 i zamiast obliczyc pierwiastki napisalam ,ze nie da sie ,bo nie spelania warunkow zadania cos w tym stylu. jak myslicie dostane za to 1 punkt? z gory dziekuje za odpowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może być ciężko nawet z 1 punktem. Raczej punkt będzie przyznawany dopiero jak napisze się pierwiastki, drugi punkt po zapisaniu rozwiązania nierówności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Morinth napisał:
tempaki, jak ja zdawałem maturę z matmy, to był mój wolny wybór, a matma nie była prosta ... a wy macie obowiązową, więc macie łatwiejszą, ale jesteście tempi, więc szkoda gadać na ten temat ... nawet pewnie nie wiecie co to są granicę, a o całkach to już nie mówmy ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiesz jeżeli uważasz ludzi slabych z matmy za tempakow to sam jestes ograniczony bo wyobraz sobie ze polski zdalam na 80% angielski na 76% a z matmy brakowało mi 4% bo po prostu nie jest ona moja mocna strona ale nie ma co dyskutowac z osoba ktora uwaza sie za majmadrzejsza na swiecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paulina napisał:
wiesz jeżeli uważasz ludzi slabych z matmy za tempakow to sam jestes ograniczony bo wyobraz sobie ze polski zdalam na 80% angielski na 76% a z matmy brakowało mi 4% bo po prostu nie jest ona moja mocna strona ale nie ma co dyskutowac z osoba ktora uwaza sie za majmadrzejsza na swiecie
Fakt faktem matura z matematyki była prosta. Dużo zadań było na poziomie gimnazjum, szanujący się gimnazjalista powinien ją zdać. Z matematyką jest tak, że trzeba po prostu robić dużo zadań, a że komuś się nie chce to już inna sprawa. Zauważ, że osoby zdające matematykę też musiały zdawać polski i angielski i dużo osób to zdało. Osobiście wolę matematykę, ale nie znaczy to, że źle napisałam pozostałe przedmioty obowiązkowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paulina napisał:
wiesz jeżeli uważasz ludzi slabych z matmy za tempakow to sam jestes ograniczony bo wyobraz sobie ze polski zdalam na 80% angielski na 76% a z matmy brakowało mi 4% bo po prostu nie jest ona moja mocna strona ale nie ma co dyskutowac z osoba ktora uwaza sie za majmadrzejsza na swiecie
słabość rzecz ludzka, pójdziesz na studia to albo się weźmiesz do roboty, albo polecisz na pierwszej lepszej sesji, po pierwszym semestrze ... matme trzeba ćwiczyć, jechać przykłady, jak świnie w wojsku, inaczej nic z tego nie będzie .... dobra, nie bd taki zły ... http://matematyka.pisz.pl/ masz i ucz się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadanie 25 dowód Zadanie 28 dowód Co to jest w końcu ten dowód? Może mi ktoś w końcu powiedzieć, bo sama treść tych zadań jak i tutaj podane wyjaśnienie dużo mi nie mówi. W 25 napisałem po prostu że jeśli jest zbudowany z kwadratów to wszystkie boki ma równe i jeśli podstawa co widać z rysunku składa się też z boków kwadratu, to podstawa jest równo ramienna więc to logiczne że trójkąt będzie równoboczny. Napisałem to wszystko słownie, ale cóż głupie pytanie to i głupia odpowiedź
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...