Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
poszło całkiem nieźle, myślałem ze bedzie trudniejsza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
morze zdam mysle, ze bendzie 30%!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beznadziejnie, glupie pytania, ogolnie byla trudna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jaki mieliście temat wypracowania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
analiza fg lalki i kordiana (chodzilo o nieszczesliwa milosc Kordiana i Wokulskiego), a 2 temat przedwiośnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jak poszło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biorac pod uwage moja wiedze z polskiego i znajomosc lektur nie bylo tak zle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to fajnie:) powodzenia jutro na matematyce:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dziekuje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytanie ze zrozumieniem nie było takie złe.. gorzej z wypracowaniem ;p Ja 2 razy przeczyatałam fragmenty zanim wybrałam temat. 1) coś o miłości w Lalce i Kordianie 2) jak wydarzenia z życia Baryki wpłynęły na jego życie oczywiście w oparciu o fragment dzieła, ale w odwołaniu do całości. Myślałam, że będzie gorzej Pozdrawiam maturzystów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie tekst z czytania był troche trudny... a wypracowanie lepiej chociaż na pewno nie na maxa:) pisalam temat 1. a Wy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tez pisalem temat 1 ale glownie z tego powodu ze przedwiosnia nie przerabialismy jeszcze w szkole ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiecie gdzie mogą być odpowiedzi??? byłabym wdzięczna za link
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mogło być lepiej;) a pierwszy temat nie był trudny,ale osobiście zagubiłam się w zeznaniach;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tematy wypracowan w miare ok, osobiscie wybralam pierwszy, ale jesli chodzi o ten tekst - jak dla mnie troche ciezki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też chciałabym znać odpowiedzi,a nie wiem gdzie je znalezć...;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA pisałam temat 2.Przedwiośnie właśnie przerabiamy, wiec było łatwiej:) a odpowiedzi nie wiecie gdzie są???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pisałam na 2 a odpowiedzi nadal nie mogę znaleźć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszędzie jest napisane, że odpowiedzi będą dopiero jutro ;/ do jutra, to ja wszystko zapomnę. ---- jakoś poszło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na stronie operony bodajże jest napisane, że będą jutro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...