Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
nie ma co sie ta matura przejmowac :) wystarczy powtorzyc do maja od teraz i juz !!! a tu klotnie czy latwa czy trudna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam,że ta matura była dużo trudniejsza od tej z 3listopada i nie jestem zadowolona ale miejmy nadzieję że poszla ona źle na całą Polskę to może zlitują się nad nami i w maju będzie banalna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem matura z matmy była całkiem spoko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta matura była straszna!! wiekszość moich odpowiedzi to wyliczanie ... a otwarte .... porażka!! jeżeli w wiadomościach powiedzą że była banalna to zrobie wjazd i ich rozkur***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matura z matmy ok, kiedyś też była a poziom jest taki że każdy 30% uzyskać powinien tym bardziej że każdy ma dostęp do wzorów.. więc nie użalajcie się wspaniali humaniści że kto to wymyślił bo sam tytuł "humaniści" nie powinien ograniczać tylko do wybranych przedmiotów. A ta matura jest bardzo bardzo podobna do tej z początku listopada, więc wystarczyło dobrze przeanalizować poprzedni arkusz, a że się nie chce i najłatwiej powiedzieć "kto to wymyślił" to już nic nie poradzę pozdrawiam maturzystów;) powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla dzisiejsza matura była bardzo trudna a uczyłem się dosyc dużo jako typowy humanista jestem za zniesieniem tych egzaminów z tego przedmiotu lub obniżenie poziomu . Wiem na pewno że nie zaliczyłem nawet na głupie 30 % bez sensu to...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no matura podstawowa z matmy była banalna.. moze jedno zadanie bylo zbyt trudne jak na podstawe ale reszta spokojnie mozna bylo zdobyc 30% jak nie 50 % korzystajac z samej karty wzorow - podstawic do wzoru i tyle po prostu trzeba wiedziec o co chodzi w zadaniu i tyle co do rozszerzenia to bylo dosc trudne ... a moje przyzycia zwiazane z operonem i ich zbiorem przygotowujacym do matuyry 2010 to totalna porazka nie widzialem tylu bledow w zadnym ze zbiorów ... nie polecam jezeli ktos zamierza kupowac z OPERONA takich ksiazek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta matura to kpina. Zadania rozwiązali na minimum 40% moi uczniowie w gimnazjum. Bez przesady...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matura bywa wykonana w sam raz czyli uczen przecietny powinie otrzymac 30% prosze nie pisac ze byla banalna bo jak widze takich ludzi co tak pisza a nie wiedza ile to 2=2*2 to mi sie niedobrze robi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kazdy ma inne zdanie na ten temat! nie kazdy jest orłem z matematyki..dlatego uwazam, ze wypowiedzi co niektorych osob sa smieszne, bo to ze komus teraz dobrze poszlo, wyliczenie tych zadan to nie oznacza ze innym rowniez oraz nie jest to jednoznaczne z tym, ze w maju tez tak swietnie wypadnie! wiec zycze tym wszystkim, ktorzy sa ą i ę po napisaniu dzisiejszej probnej matury, zeby nie mieli za wysokiej samooceny i pomysleli takze o innych maturzystach np humanistach... pozdrawiam geniuszy matematycznych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uważam że matura z matematyki na poziomie podstawowym jest porównywalna z testem gimnazjalnym a matura na poziomie rozszerzonym jest porównywalna z tą na poziomie podstawowym z przed lat przepraszam jeżeli kogoś obrażam ale to jest śmiechu-warte a jeżeli ktoś po humanie mówi że nie powinna być ogólna dla wszystkich tylko tych po ścisłych to tak jak by powiedzieć że czemu osoba bo po profilu mat-inf ma pisać maturkę z polskiego jak ona jest dla tych z humana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, wypytywali samych kujonów co siedzą nad książkami, Bog wie ile. Dla przeciętnych licealistów takie tematy jak ciągi itp. sprawiają problemy. Więc niech cwele nie wypowiadaja sie tak idiotycznie bo CKE w maju da taki test że im morda opadnie... ale co zrobić dzieciaki frajde mają że bylo latwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie zgadzam się z założycielem forum ten pomysł jest do bani :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matura z matmy to kompletna porażka!!! nie wiem po co w ogóle wymyślili tą matme obowiązkową ;-( a poza tym miała być taka łatwiutka a tu rozczarowanie bo była trudna! ja osobiście nie jestem zadowolona !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
DO MATEMATYKA: tak chwal sie idioto ze matrura byla prosta to napewno ja utrudnia w maju ;\ ale wy ludzie nie myslicie ;\
Może tak być. Ta matura miała pokazać jak z tą matematyka własciwie radza sobie licaelisci. Przypuszczam z ezdawalnosc w tym roku bedzie na tyle dobra z podniosa prog za rok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba BYLO SIE UCZY A NIE IDIOCI MARUDZIC ZE BYLA TRUDNA!!! TO BYL BANAL!! ZALOSNE GLĄBY!@!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matura była banalnie i wyjątkowo PROSTA !! od 1 klasy szkoły podstawowej się uczycie matematyki i to taki wielki problem jest napisać ją na 30 % . Trzeba było się uczyć a nie teraz narzekać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może troche wiecej szacunku? Bo osoby które pisza o osobach, które sa niezadowolne za to nie moga liczyc na kulturke swojej osoby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ROB Ty kozaczku słowny.Wyrażaj sie odpowiednio.Bo po Twoje wypowiedzi można stwierdzić że jesteś co najwyżej po szkole podstawowej a tylko w sieci jesteś taki mądry heh... żal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uff ... i juz po maturce z matmy , prawde powiedziawszy bardzo sie jej obawialam , ale musze przyznac ze byla to najprostsza jak dla mnie matura dotyczaca matmy liczac te wszystkie probne . kamien spadl mi z serca jak sprawdzilam odpowiedzi oczywiscie szczerze wspolczuje tym co sobie nie poradzili , w koncu robilismy jako kroliki doswiadczalne . pozdro dla wszystkich kroliczkow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...