Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura próbna 2013 matematyka z Operonem: Odpowiedzi, arkusze, pytania

Utworzony przez Grześ, 21 listopada 2012 r. o 12:08
ja równiez dałam 3/6
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że matura próbna była zbyt trudna. Nie jestem beznadziejny z matematyki, przeciwnie - dobrze sobie z nią radzę. Jednak zadania zamknięte wymagały dłuższego zastanowienia i obliczeń, niektóre z nich były dość trudne. Trzy zadania otwarte za pięć punktów to przesada, tymbardziej, że po tak długim czasie siedzenia i liczenia na koniec naprawdę ciężko się zmusić do jeszcze większego wysiłku umysłowego. Mam nadzieję, że prawdziwa matura będzie łatwiejsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
liczby pierwsze to sa 2,,3,5,7,11... czyliu podzielne przez jeden i przez same siebie. czyli jak jest 6 oczek to prawdopodobikentwo wyrzucenia liczb pierwszych to 3/6 szkoda tylko ze zrozumialama to dopiero teraz ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co zaznaczyliscie w tym zamkniętym gdzie był podany przedział i oodpowiedzi to coś w stylu |x-6|>2 ? bo nie chciało mi wyjsc..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w ostrosłupie wyszło mi pierwiastek z 3 przez 6
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest latwe,podstawowa nierownosc z modulem.. op[uszczasz modul czyli x-6>2 albo x-6<-2 i wychodzilo;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha, nie wychodziło mi bo odwracałam znak i miałam -x+6... duupa, a ktoś pamieta co zaznaczał A, B, C, D ?może strzeliłam:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co wam wyszlo z potegami w pierwszy ktora odpowiedz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak wykazaliscie ze liczba "a" jest całkowita?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z potegami 2 do 3/4 jakos tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.edulandia...page=2#opinions na tej stronie ludzie swoje odp podawali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli odpowiedz A ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj trzeba było 16 zrobić jako potege liczby dwa i pozniej pomnożyć, w tablicach były wzory:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj trzeba było 16 zrobić jako potege liczby dwa i pozniej pomnożyć, w tablicach były wzory:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
liczby pierwsze to sa 2,,3,5,7,11... czyliu podzielne przez jeden i przez same siebie. czyli jak jest 6 oczek to prawdopodobikentwo wyrzucenia liczb pierwszych to 3/6 szkoda tylko ze zrozumialama to dopiero teraz ;p
a jedennie jest liczbą pierwsza? mi się coś zdaje że jest...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
liczba piuerwsza ma dokładnie dwa dzielniki, 1 i sama siebie, dlatego jeden nie jest liczba pierwszą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
liczbami pierwszymi są 2,3 i 5. Czyli 3z6. Liczba pierwsza to taka która dzieli się tylko przez 1 i samą siebie. Tego zadania z wycieczka w ogole nie ruszyłem. Zadania zamknięte były łatwe, ale w trzech z nich musiałem strzelac bo nie wiedziałem. Maks 30pkt będę miał. A w tym pierwszym zadaniu wyszło 2'14/3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te zadania za 5pkt to jakaś paranoja.. Albo to na wykazanie o.o
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1 nie jest liczba pierwsza,poczytaj sobie gdzies na stronce,duzo o tym piszą a za 5pkt zad o tej wycieczce wydaje mi sie ze nie bylo zle, na kazdej maturze jest zad tego typu wiec mozna wycwiczyc a zad o tych prostych bylo dla mnie latwe tylko dlatego, ze akurat jestem na bierzaco w tym dziale;) Ale ogolnie te otwarte takie sobie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otwarte takie sobie, trochę musiałam dłużej pomyśleć nad tym ostrosłupem i osobiście miałam też problem z wykazaniem całkowitości liczby, bo nie mogłam wpaść, że to trzeba zamknąć w wartości bezwzględnej. Dla słabszych uczniów będzie trudna, dla mnie akurat była średnio-łatwa, mam nadzieję na maxa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...