Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
moje odpowiedzi sa nastepujace;): 1.cfdae 2.Ftttt 3.bcada 4.fffttf 5.fhgbcde 6.adcbccb niehc ktos te odpowiedzi przeanalizuje jak moze,albo sprawdzi je osoba kompetentna z tego jezyka;) Bylabym ogromnie wdzieczna ! Pozdrawiam wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ehhhh aż mi się ryczeć chce po tej maturze... Byla banalna więc jak można bylo ją tak zepsuć jak zrobilam to ja? :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dreamgirl napisał:
moje odpowiedzi sa nastepujace;): 1.cfdae 2.Ftttt 3.bcada 4.fffttf 5.fhgbcde 6.adcbccb niehc ktos te odpowiedzi przeanalizuje jak moze,albo sprawdzi je osoba kompetentna z tego jezyka;) Bylabym ogromnie wdzieczna ! Pozdrawiam wszystkich
jak znajde arkusz to napisze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Milka"! nie ma co sie martwic...to tylko probna matura,wiec nie czas na dolowanie;) na prawdziwejj pokazesz na co sie stac ,bedzie lepiej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hm wydaje mi sie w słuchaniu to w ktorym było zdanie z tymi torami budowanymi przez chinczyków było " First in America railway .." a było powiedziane ze pierwsza linia ale z jakiegos miejsca do jakiegoś a nie wogóle pierwsza .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg Mnie matura była dosyć prosta, aczkolwiek słuchanie mi sprawiło nie lada przeprawe Plytka byla troche zle nagrana :/ A ma ktoś linka do arkuszy już??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile pkt trzeba mieć żeby zdać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak znajdziecie gdzies arkusz to piszcie;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też jutro piszę, proszę o poprawne odpowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki był list moze ktoś mi napisać? Prosiłbym o chociaż w miarę poprawne odpowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tez musze sie przyznać maturka była prosta.. a ja ja tak zawaliłam.. zwlaszcza matme.. ahhh:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GrzechoMistrz napisał:
wlaśnie bylo tam napisane takie slowko na literke 'f' ktorego nie znalem, ale zaznaczylem ze ostatni przegrywa bo pisalo cos. Last who.... wszystkich ktorych sie pytalem po maturze mowili ze nie ma przegranego...
ja też miałam problem z tym słowem na 'f', a pojawiło się chyba ze 3 razy w tekście, teraz już sprawdziłam w słowniku, że "forfeit" znaczy "utracić" lub "grzywna", a tam było w połączeniu ze słowem "pay" więc całe wyrażenie pewnie jakoś inaczej się tłumaczy. Tak czy inaczej zaznaczyłam, że kto ostatni znajdzie ten przegrywa, ale nie jestem pewna do końca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie odpowiedzi których jesteście w miare pewni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zobacze arkusz to napisze moje odpowiedzi (sa pewne..), ale z glowy to nie wyciagne ich teraz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kitty napisz ten list mniej wiecej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no dokładnie, nie wyczaruję odpowiedzi nie mając arkusza, a pisał już ktoś może wos rozszerzony?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heh, tym którzy jutro piszą rozszerzony ang z góry współczuje czytania i słuchania ;) bo pisanie banalne powodzenia ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a poda ktoś swoje odpowiedzi z rozszerzenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciężko podać z pamięci, trzeba widzieć arkusz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, a więc czekamy na arkusz jak ktoś gdzieś znajdzie, to proszę o informację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...