Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co było z rozszerzonej matury z historii ? Jakie tematy wypracowania ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ktos bedzie miał z wosu jakies wiesci to niech pisze chociaz temat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również bardzo bym prosiła o tematy na rozszerzoną historię. Być może szczęściarz, który odezwie się pierwszy uratuje mnie przed gniewem mojej historyczki..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie... nie ma sie co smiac ale nas nauczyciele wpisuja oceny i biora jaka glowna prosze chociaz o tematy z wosu rozszerzonego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co było na rozszerzonej geografii?? piszcie proszę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niektóre zadania z podstawowej biologii: prawie sama ekologia, zdjecia jakiś skamieniałości, jakie to są dowody, co dało to paleontologom, funkcje płynu mózgowo rdzeniowego, mutacje DNA (delecja, insercja itp.) na słowie KOMÓRKA, gdzie jest produkowana żółć, od czego zależy jej ilość, co to za choroba i był opis że powstają czerwone ropne plamy, z reguły na twarzy i okolicy tułowia, narysować piramidę biocenozy na podstawie danych, co to za witamina ktora znajduje sie w owocach, zielonych czesciach roślin i jej niedobór moze prowadzic do slabej krzepliwosci krwi. OGÓLNIE BYŁA TRUDNA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę napiszcie co było na WOSie rozszerzonym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozszerzona Gera jestem już po !!! Było dużo z litosfery ! oświetlenie ziemii. mapka nawet prosta ... rodzaje odwzorowan kartograficxznych.metody prezentacji zjawisk .. czas strefowy. była podana powierzchnia jeziorka i obliczyc rzeczywista skały. !!! teoria tektoniki płyt litosfery. było tez troche z przemysłu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wiecie może co było na rozszerzonej biologii?? pisze mature dopiero o 14
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja piszę WOS rozszerzony o 12. Proszę, wstawcie co było jak ktoś wie z góry dziękuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czarna dołączam sie ; ( nie za bardzo powtarzalam wiec fajnei chociaz temat znac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a chemia rozszerzona?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~yifiugu~ Wiem, że trzeba było opisać stosunki dyplomatyczne Iranu i naspisać jak nazywał się szef rządu Włoch Narazie tylko tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a WOS PODSTAWA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROSZĘ O WOS rozszerzenie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja o biologie rozszerzoną!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Blagam podajecie cos z wosu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co wam z tego że bedziecie mieć podane jak na tacy jakie zadania były, jak nie sprawdzicie swojej faktycznej wiedzy, pisałam wos i nie należał do trudnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja go nawet nei bede zdawac na maturze ale kazali nam cos wybrac i nic nie umiem a roszerzenie nie mozna bylo brac wiec co mialam zrobic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
była strefa euro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...