Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Uważam, że matura z historii jest jedną z najtrudniejszych, o ile nie najtrudniejszą. Dlatego osoby pragnące pisać historię z braku laku muszą zastanowić się, czy nie porywają się z motyką na słońce. Bywa, że trudno jest zdać. I zgadzam się, próbna nie była zbyt łatwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurda nie zdałem. tragedia. dzieki za odpowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wos rozszerzony wg mnie był średni ;/ Teksty źródłowe były trochę zagmatwane. I chyba w wykresie był błąd. Wypracowanie nie było niby złe, ale jakoś mam mieszane uczucia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.upcash.pl/plik=682 jeżeli odpowiedzi tutaj są dobre to mam jakieś 35% spodziewałam się wiecej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o co chodzi w tej stronce? musze placic by zobaczyc odpowiedzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patryk napisał:
ja pisalem tylko wos rozszerzony nie wiem jaki byl podstawowy ale rozszerzony byl banalny. Bylo pare pytan trudnych ale ogolnie licze na 85% Zagielo mnie tylko jedno zadanie to z organizacjami panstw
ciekawe pedale gdzie miales pytanie o organizacje panstw ) pozdro z Twoimi 85 %
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ugh napisał:
znalazł ktoś jakis link z odpowiedziami do wos-u podstawowego? ale nie taki żeby ściagać za kase, tylko normalny
tak ku***...wiesz placic to ja moge jak mi podasz odpowiedzu przed matura
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzis pisalem mature probna z biologi na poziomie podstawowym byla bardzo trudna ... ;/;/;/;/ mam nadz ze zdam ale czy zdam to sie dopiero okaze....;/;/;/;/;/ same zad otwarte zadnego na A,B,c,D..... ale jak to bywa czasem latwa czasem trudna.....;/;/;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dudek napisał:
wos rozszerzony http://www.upcash.pl/plik=7098
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy ktoś ma link do arkusza z biologii podstawowej? chciałabym przeanalizować i spalić się ze wstydu z powodu błędów jakie popełniłam ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze ktos podeslac odp z wosu rozszerzonego na ptasior201@tlen.pl?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstaw ktos odp z wosu z podst
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mógłby ktoś napisać co nieco o podstawowej historii? Z góry dzięki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie były pytania na maturze z historii podstawowej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podstawowa historia byla bardzo latwa Byla mapka za Piastów, obrazki budowli gdzie trzeba bylo wskazac, ktora jest barokowa, byly powstania, troche wynalzakow, teksty źrodlowe w ktorych trzeba bylo rozpoznac opisywana sytuacje albo wladce...no i jeszcze zadanie na podstawie drzewa genealogicznego Habsburgów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może mógłby ktoś podać temat z rozszerzonego polskiego? Byłabym bardzo wdzięczna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moglby ktos w koncu podac te odpowiedzi do wosu???????????:?;/;/;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wypracowanie z wosu było proste, co byś zrobił żeby było większe bezpieczeństwo na drogach i mniej pijanych kierowców, i to jeszcze na podstawie tekstów źródłowym, w tym roku WOS to była pestka ja nic się nie uczyłem a wszystko wiedzialem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proszę o arkusz i odpowiedzi z fizyki podstawowowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaraz wpadne w szał od wczoraj czekam na odpowiedzi z wosu a jakos po polskim i matematyce byly tego samego dnia po 14 ....co jest grane jakie macie odpowiedzi pamietacie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...