Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja medianę zaznaczyłem A - 2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3,5 na pewno nawet było w karcie wzorów jak się liczy należało uporządkować te liczby od najmniejszej dodać dwie środkowe i podzielić na 2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak Wam poszły otwarte ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otwarte czarna magia , tylko pierwsze 2 ogarnąłem ... na resztę jakieś tam sposoby znajdowałem ale głupoty wychodziły ogólnie.... może na farcie te 30% będzie... fakt faktem wiele osób mówi, że była trudna, ale to chyba normalne, że próbna będzie trudna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale to jeżeli były nieparzyste, a one były parzyste znaczy ich suma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie najgorsze było z tym udowodnieniem, ze punkty leża na jednej prostej ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się otwarte były dla mnie naprawdę ciężkie, tylko 2 początkowe zrobiłem raczej dobrze a resztę może po jakimś punkcie dadzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekamy na odpowiedzi:) Ja z otwartych zrobiłem równanie nierówność i liczby czterocyfrowe(pierwsza parzysta, pozostałe nieparzyste-jak wam to wyszło?)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motor Lublin napisał:
3,5 na pewno nawet było w karcie wzorów jak się liczy należało uporządkować te liczby od najmniejszej dodać dwie środkowe i podzielić na 2
On pisze dobrze tak się liczy medianę. Zadania nie mam tak bym podała wam dobra odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CKE.. pytania byly w miare, tylko sie nie douczylem;/ np ciagow, czy rozwiazania rownan, bo nei pamietalem jak sie robi gdy mam x2 czy x3 :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi 500 w tym zadaniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisał:
Jaka matura była w tym roku trudna? a i pisaliście z CKE czy z Operonu?
z cke ;d byla matura ... w sumie nie byla az taka zla.. niektore zadania zamkniete to po prostu banał , ale otwarte jak dla mnie to porażka ;d oczywiscie w 1. delta to proste akurat , ale to ostatnie z tymi samochodami nie wiedzialam nawet jak sie do tego zabrac ;d ;pp ale nie bylo źle ;d przeciez to i tak próbna co sie martwicie ;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
była matura z operonu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SKUNKS napisał:
Ale to jeżeli były nieparzyste, a one były parzyste znaczy ich suma
Chodzi Ci o zadanie, że 1 liczba parzysta a 3 pozostałe nie? Powinno wyjść 500
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tych liczbach czterocyfrowych wyszlo mi 500 a wam?;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa no i mediana byla 3,5 ;d z tymi daniami to zaznaczylam 20 ;d ;pp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi też 500:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to zrobiliście, ze Wam wyszlo 500?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michasia napisał:
z cke ;d byla matura ... w sumie nie byla az taka zla.. niektore zadania zamkniete to po prostu banał , ale otwarte jak dla mnie to porażka ;d oczywiscie w 1. delta to proste akurat , ale to ostatnie z tymi samochodami nie wiedzialam nawet jak sie do tego zabrac ;d ;pp ale nie bylo źle ;d przeciez to i tak próbna co sie martwicie ;d
Z samochodami wyszło 75 i 58 lub 68 i 51
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a te dlugości boków trójkąta? 66 cm,65 cm i 34 cm?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 21

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...