Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
otwarte były mega trudne jak dla mnie. No zamknięte dało się przeżyć/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4 x 5 x 5 x 5 = 500
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi też 500 ale szczerze mówiąc to sam nie wiem jak to wyliczyłem ale ważne ze dobrze ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ta odległość BD to jaka Wam wyszła ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bebloł napisał:
jak to zrobiliście, ze Wam wyszlo 500?
1 liczba jest parzysta więc masz 4 możliwości (0 odpada ) pozostałe mogą mieć 5 możliwości więc 4*5*5*5 = 500
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piotr napisał:
Z samochodami wyszło 75 i 58 lub 68 i 51
niestety nie ogarnęłam tego Piotze ; )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zaznaczylem z mediana 3,5 a z prawdopodobienstwem 20, ruszyl ktos wogole ostatnie zadanie Te za 5 punktow ^^ Tam uklad rownan trzeba bylo dac co nie ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic z brył obrotowych nie było i ogólnie mało geometrii. ;/ Wszystko było oparte na ciągach i funkcjach. żal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Monika widzę że wszystko zrobiłaś...respekt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrze * ;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zjebałem z tą medianą, nie uporządkowałem liczb i zaznaczyłem że 2 ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paki napisał:
Ja zaznaczylem z mediana 3,5 a z prawdopodobienstwem 20, ruszyl ktos wogole ostatnie zadanie Te za 5 punktow ^^ Tam uklad rownan trzeba bylo dac co nie ??
powinien być układ: xy=300 (x-1)(y-17)=172 o ile dobrze pamiętam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak mi też tak wyszło z samochodami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4-cyfry parzyste 5-nieparzyste 4*5*5*5=500
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z mediana jak sa 4 liczby bierze sie dwie po srodku i wylicza sie z nich srednia. A z ta nierownoscia w pierwszy z otwartych to rownanie kwadratowe wyliczyc x1 i x2 co nie ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ostatnie zadanie miałem w podrecznkiz 2 klasy taki niebieski jak ktos z niego korzystał,ale itaknie potrafiłem tegozrobic choc identyczne zadanie miałemna poprawie kiedys w szkole itez go nie zrobiłem ))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta matura to jest katastrofa . Ona nikomu nie jest potrzebna!! Niech sobie ją zdają Ci co idą na kierunki ścisłe!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co pamietam w kluczach z poprzednich arkuszy ktore robilem, to za samo zapisanie ukladu rownan i oznaczeniu x i y sa 2 punkty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Justyna +1 dla Ciebie popieram w 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Justyna napisał:
Ta matura to jest katastrofa . Ona nikomu nie jest potrzebna!! Niech sobie ją zdają Ci co idą na kierunki ścisłe!
Bardzo chętnie Ale w takim razie ja nie chce pisać polskiego "Ona nikomu nie jest potrzebna!! Niech sobie ją zdają Ci co idą na kierunki humanistyczne!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 21

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...