Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Teksty był poje***ny lecz dobrze się wczytać był do zrozumienia! pytania lipne ,tematy wypracowań wiersze były mi obce ;/ lektura znana lecz zapomniana przypominałem sobie urywkami więc wybrałem zestaw nr 1 . co będzie zobaczymy.. Głupie są te matury z operonu ;/ jutro matma pewnie będzie kosmos Niby wszystko wydaje się takie proste lecz dostajemy arkusz i jest jedna wielka h...nia ;/ POWO wwszystkim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TERA MNIE TO WALI MATURA W MAJU MUSI BYĆ ZDANA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja być informatyk matura dla mnie to patyk %
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krystek napisał:
ile trzeba było miec pkt na 30 %?
21 pkt wystarczy rozwiązać bezbłędnie całe zadanie z czytaniem ze zrozumieniem oraz 1 pkt za wypracowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim skromnym zdaniem matura okazała się naprawde przecietna tekst trudny a tematy na wypracowanie w miare pozdrawiam sku***syny je*** e
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty chochole je***y
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałeś chamie, złoty róg! jam jest chochol, jak Ci przypier***e to bedziesz tancowal z Jaskiem i Hetmanem ;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kupiłam na allegro złotaja podkowaja od Jaśka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Schowaj ją do skrzyni, szmato je***a bo Ci zmienie nazwisko. -.-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze zatanczymy chocholi taniec w stroju toples?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ku***aaaaaaa nie?! Znowu sie najebałes! zostaw muzykanta smieciu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I cut my fingers mauahhashhahahaahhaha My name is Wernyhora. Im from Nigeria. Im 99 years old.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GDZIE JEST PODKOWA MOJEGO KÓNIA Sku***SYNY. DAJTA JOM!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co te lektur robią z dzieci??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matematyka banalna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co było ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sporo wszytskiegoo . ;dd ale dużo było z pitagorasem i trójkatami ;dd jedno zad z prawdopodobieństwa, talesa ;p takie tam )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o stary ale sie dzialo do dziś mnie główa boli a kowal lizał stopy sielowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matura z matmy była trudniejsza niż ta z CKE. Ale ogólnie jakaś mega trudna nie była:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polski był megaprosty, a matematyka... jeszcze prostsza. Poziom polskiego szkolnictwa schodzi na psy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...