Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
HEJ. W ZAD. ZAMKNIĘTYCH było takie zadanie z górką i kątem, ze wysokosc wynosila 250 m chyba i pod gorke bylo 0,5. Pamietacie? Jaki kąt zaznaczyliscie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ulalla napisał:
HEJ. W ZAD. ZAMKNIĘTYCH było takie zadanie z górką i kątem, ze wysokosc wynosila 250 m chyba i pod gorke bylo 0,5. Pamietacie? Jaki kąt zaznaczyliscie??
30, o ile dobrze pamietam....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tez tak zaznaczylam, a w tym zadaniu z polem rombu?? wie ktos??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam ktos link do arkusza, z gory dziekuje???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
30 stopni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurcze... czyli nie zrobiłam ani tak ani tak Czyli albo mam 0 pkt albo dadzą mi jakiś 1. Ale dzięki M. za informacje odnosnie jak powinno to wyglądać, krótko i na temat - teraz zapamiętam I dzięki Wam za odp odnośnie ostatniego zadania - przynajmniej tam mam dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ulala napisał:
tez tak zaznaczylam, a w tym zadaniu z polem rombu?? wie ktos??
32pierwastek z 3????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ashiya napisał:
32pierwastek z 3????
ku.wa ja zaznaczylam inaczej ;/ a w zadaniu z kołem w ktorym byl trojkat i trzeba obliczyc bylo dlugosc okregu?? ja zaznaczylam 12 pi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też mi wyszło 30 stopni i z rombem 32 pierw z 3.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, 12 pi - tez tak mam. a jaki wielokąt ma 540 stopni? podobno 5-cio, a ja nie wiem skąd to wychodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ulala napisał:
ku.wa ja zaznaczylam inaczej ;/ a w zadaniu z kołem w ktorym byl trojkat i trzeba obliczyc bylo dlugosc okregu?? ja zaznaczylam 12 pi
mi chyba tez wyszlo 12 pi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S. napisał:
tak, 12 pi - tez tak mam. a jaki wielokąt ma 540 stopni? podobno 5-cio, a ja nie wiem skąd to wychodzi?
Tez zaznaczylam 5kąt, ale szczerze mówiąc strzelałam A w zadaniu takim... hm.. trzeba było wyznaczyć 'm', moze ktoś pamieta? Ja zaznaczyłam ze m=1.5
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też 1,5 ^^ , a w zad. z sumą kątów strzelałam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurna, a ja to zawsze muszę mieć złe strzały A to 1,5 nie było na minusie? Bo już tak nie pamiętam, ale kojarzy mi się gdzieś minus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli chodzi o sumę tych kątów, to też nie wiedzialam jak to zrobic no ale wiadomo ze trojkat ma 180 st., czworokat ma 360 st. (czyli o 180 wiecej) wiec pieciokat bedzie mial tez o 180 wiecej (360+180=540)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak tak to bylo -1.5 oo jeszcze jedno zadanie mnie nurtuje, w ktorym strzelałam. To bylo zadanie na obliczenie pola kwadratu i byly podane jakieś wspolrzedne. To byl kwadrat KMAL chyba... jakie pole wam wyszlo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jestem głupia. A ja zrobiłam, że skoro 180 + 360 = 540 no to będzie siedmiokat. No bo 3(trojkat) + 4(czworokat) =7. Boże, jakie pokretne myślenie. A w ten sposob co mowisz nawet nie pomyślałam, ehh... (;
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bok kwadratu wyszedl 10 a z tego co mi sie wydaje pytanie bylo o obwod a nie o pole wiec 4*10=40
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do kwadratu mi tam wyszło 40. A to kolejne zadanie? Z tym prostopadłościanem i stosunkiem 1:2:3 ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fakt obwod a dobrze zaznaczylam. Z tym stosunkiem to pewnie zle mam, zaznaczylam 12
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...