Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
test do czytania ze zrozumieniem był podchwytliwy, ale ogólnie OK. Pisałem temat 2
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja tez wybralam temat drugi, bo nie dawno omawilismy przedwiosnie i bardzo duzo rzeczy pamietalam. Test byl dosyc trudny, ale poradzilam sobie.
0
tekst był niejasny i trudno mi było sformułowac odpowiedzi, wypracowanie pisałam na I temat.
0
e tam test nie byl trudny, temat tez wybralam drugi:)
0
Nie wiem, co podchwytliwego było w tekście źródłowym. W sumie dość przyjemny materiał jak dla mnie. Nie ma tragedii ;) Pisałam na I temat.
0
Jak ktoś nie ma smykałki do polskiego to rzeczywiście trudna matura ;) Jak dla mnie test byl w miarę łatwy, a wypracowanie pisałam na pierwszy temat.
0
dla mnie tragedia, nienawidzę polskiego, a na lekcjach nie piszę wypracowań więc było ciężko... coś napisałam, ale nie jestem zadowolona... pisałam temat Iszy bo Przedwiośnie omawiam w styczniu... ogólnie: totalne lanie wody. Powodzenia jutro ;]
0
ja piałam na 2 ] ogólnie to maturka myła nawet prosta tylko ten tekst ... ale jakoś przeżyłam he he ;D
0
matura może była nawet prosta ale te pytania sformułowane to masakra była:P mógł byc troche łatwiejszy. mam nadzieję że matma będzie lepsza:P
0
hmmm, wypracowanie temat 2, wydaje mis ie ze bylo latwe, przedwiosnie wcale takie ciezkie nie jest co do I czesci to masakra.....dziwne te pytania ;p
0
jak mieliscie zamkniete? c i c? parafraza i publicystyczny?
0
Ja mialam peryfraza i potoczny
0
peryfraza i publicystyczny na bank
0
Dla mnie było nawet w miarę. Pisałam na 2 temat nie miałam z tym problemu.. ale pierwsza część była taka sobie ale jakoś dałam radę
0
emem skad wiesz ze na bank?
0
bo na bank. potwierdzam
0
a z tym ''swobodnym jeźdźcem'' co napisaliscie?
0
ja napisałem, ze oznacza wolnego człowieka, i życie bez zasad czy coś w tym stylu
0
Ups a ja napisałam że Kordian popełnił samobójstwo z nieszczęśliwej miłości do Wioletty ciekawe czy zalicza mi wypracowanie
0
Gość napisał:
ja napisałem, ze oznacza wolnego człowieka, i życie bez zasad czy coś w tym stylu
ja tez tak napisałąm;)
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: