Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
test do czytania ze zrozumieniem był podchwytliwy, ale ogólnie OK. Pisałem temat 2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez wybralam temat drugi, bo nie dawno omawilismy przedwiosnie i bardzo duzo rzeczy pamietalam. Test byl dosyc trudny, ale poradzilam sobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tekst był niejasny i trudno mi było sformułowac odpowiedzi, wypracowanie pisałam na I temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
e tam test nie byl trudny, temat tez wybralam drugi:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem, co podchwytliwego było w tekście źródłowym. W sumie dość przyjemny materiał jak dla mnie. Nie ma tragedii ;) Pisałam na I temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś nie ma smykałki do polskiego to rzeczywiście trudna matura ;) Jak dla mnie test byl w miarę łatwy, a wypracowanie pisałam na pierwszy temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie tragedia, nienawidzę polskiego, a na lekcjach nie piszę wypracowań więc było ciężko... coś napisałam, ale nie jestem zadowolona... pisałam temat Iszy bo Przedwiośnie omawiam w styczniu... ogólnie: totalne lanie wody. Powodzenia jutro ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja piałam na 2 ] ogólnie to maturka myła nawet prosta tylko ten tekst ... ale jakoś przeżyłam he he ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matura może była nawet prosta ale te pytania sformułowane to masakra była:P mógł byc troche łatwiejszy. mam nadzieję że matma będzie lepsza:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmmm, wypracowanie temat 2, wydaje mis ie ze bylo latwe, przedwiosnie wcale takie ciezkie nie jest co do I czesci to masakra.....dziwne te pytania ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak mieliscie zamkniete? c i c? parafraza i publicystyczny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mialam peryfraza i potoczny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
peryfraza i publicystyczny na bank
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie było nawet w miarę. Pisałam na 2 temat nie miałam z tym problemu.. ale pierwsza część była taka sobie ale jakoś dałam radę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
emem skad wiesz ze na bank?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo na bank. potwierdzam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a z tym ''swobodnym jeźdźcem'' co napisaliscie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisałem, ze oznacza wolnego człowieka, i życie bez zasad czy coś w tym stylu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ups a ja napisałam że Kordian popełnił samobójstwo z nieszczęśliwej miłości do Wioletty ciekawe czy zalicza mi wypracowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ja napisałem, ze oznacza wolnego człowieka, i życie bez zasad czy coś w tym stylu
ja tez tak napisałąm;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...