Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura z języka polskiego: Losowe pytania zamiast prezentacji

Utworzony przez prof., 22 lipca 2011 o 09:16
Kolejnym krokiem będzie wprowadzenie wysoko płatnych studiów bez konieczności zdania matury - dla nowobogackich elit. Przy obecnym stanie nauczania już matura z matematyki odsiała połowę ale to wciąż za mało. Najpierw zawodówki przywrać trzeba bo ani fachowców niema ani ludzi z maturą nie będzie po tych psudo liceach zawodowych.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
CKE testowała pomysł??? Kurka ziemna, a wydawało się, że pomysł był całkiem stary. Przeciez kiedys losowało się trzy pytania i następowała spontaniczna odpowiedź. Ale może mi się tylko tak wydawało, może to był inny Matrix??? Tak czy siak powiało zgrozą, wśród uczniów i rodziców, którzy także niestety reagują histerycznie na takie poprawki. Bo wiadomo dzieciaczki i tak mają trudno. Powiedzieć takiemu, że kiedyś to były matury, to utopią w łyżce wody! CKE testowała pomysł na 500 duszach w ramach unijnego projektu??? Ile poszło na to pieniędzy? Jak pisze poprzednik może w dupu zrezygmować z matur. Tylko stres (dla obecnych) i śmiech (dla tych sprzed lat). Dochodzi jeszcze stałe obniżanie poziomu nauczania w wyższym, bo nowe roczniki już nie dają rady z wymaganiami. W końcu mgr będzie miał problemy z dodawaniem lub analizowaniem instrukcji obsługi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Największą korzyścią dla Polski i Polaków gdyby powrócono do szkół tzw.zawodowych technicznych , Technikum WSI, bo Polak w świecie jest uważany za najlepszego "fachowca". A rzeczywistość obecna jest..."zapłakana". Polacy szukają pracy ale tak naprawdę nie posiadają żadnego przygotowania zawodowego poza "biurkowiec" (?). Jeżeli chodzi o egzamin z Języka Polskiego to jest prawie OBOWIĄZKOWY gdyż "Polacy" po 30 minutach po wylądo waniu na lotnisku JFK w Nowym Jorku pytają ; " O choroba, zapomniałem, jak to się mówi po polsku ?" (sic?). Należy opracować skuteczny Program nauki języka polskiego, aby Ci "Polacy" nie robili wstydu i już więcej do Polski NIE WRACALI !!!. Jak chce się "amerykanizować" niech to czyni w Ameryce !.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: