Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mąż na godziny już działa. Niebawem pracę rozpoczną żony

Utworzony przez r, 11 maja 2010 o 09:02
Ja mogę uszczelniać te luźne gniazdka nawet 2 razy dziennie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wydaje mi się ,że powinni poszerzyć swój zakres czynności o jeden punkt usługowy ,albo zrezygnować z miana "żona","mąż".
0
To zamiast umowy o dzieło będą spisywali akt małżeński ?
0
Jest jeszcze Roman Serwis.
0
Super Facet kropka com również zaprasza.
0
Prace Domowe Lublin - również wykonujemy tego typu usługi.
0
a nade wszystko jest Czesiek Hydraulik.
0
Jeszcze jest Roman Serwis. ######www.romanserwis.pl
0
Jest jeszcze strona www.uslugidrobne.pl Kiedyś na mieście widziałem samochód który miał naklejoną na szybie reklamie tego portalu. Po kilku dniach odezwał się do mnie klient jak się ogłosiłem, bezpłatnie zresztą. Jest bardzo dużo takich portali, ale głownie są one zaśmiecane. Tam ogłaszają się fachowcy a nie lowelasy jakieś lub łatofachowcy !
0
No, fajna strona z tymi usługami. dzięki za info
0
tak tak ale prawdziwy mąż na godziny jest jeden
0
MASKARA Skorzystałśmy z usługi w Lublinie.... Pan Kamil wysoce niekompetentny , nie mówiąc juz o sposobie bycia i higienie Miał tylko zamontowac nowy kran, montował go 4 razy za każdym razem ciekł.... Jak wyszedł to chwile nie ciekł Jak przyjelala inna firma zlapala sie za glowe i powiedziała że : "Fachowiec byl do d....!" NIE POLECAM !!!!!!!!!!
0
Do programu Miasto Kobiet poszukujemy pań, które korzystały z usług „mężów do wynajęcia”. Jeżeli wynajęłaś męża na rodzinny obiad, studniówkę, wesele czy inną imprezę, napisz do mnie: a.lubawska@tvn.pl 516444962
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: