Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mąż na godziny już działa. Niebawem pracę rozpoczną żony

Utworzony przez r, 11 maja 2010 r. o 09:02
Ja mogę uszczelniać te luźne gniazdka nawet 2 razy dziennie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się ,że powinni poszerzyć swój zakres czynności o jeden punkt usługowy ,albo zrezygnować z miana "żona","mąż".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zamiast umowy o dzieło będą spisywali akt małżeński ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest jeszcze Roman Serwis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super Facet kropka com również zaprasza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prace Domowe Lublin - również wykonujemy tego typu usługi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nade wszystko jest Czesiek Hydraulik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze jest Roman Serwis. ######www.romanserwis.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest jeszcze strona www.uslugidrobne.pl Kiedyś na mieście widziałem samochód który miał naklejoną na szybie reklamie tego portalu. Po kilku dniach odezwał się do mnie klient jak się ogłosiłem, bezpłatnie zresztą. Jest bardzo dużo takich portali, ale głownie są one zaśmiecane. Tam ogłaszają się fachowcy a nie lowelasy jakieś lub łatofachowcy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, fajna strona z tymi usługami. dzięki za info
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak tak ale prawdziwy mąż na godziny jest jeden
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MASKARA Skorzystałśmy z usługi w Lublinie.... Pan Kamil wysoce niekompetentny , nie mówiąc juz o sposobie bycia i higienie Miał tylko zamontowac nowy kran, montował go 4 razy za każdym razem ciekł.... Jak wyszedł to chwile nie ciekł Jak przyjelala inna firma zlapala sie za glowe i powiedziała że : "Fachowiec byl do d....!" NIE POLECAM !!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do programu Miasto Kobiet poszukujemy pań, które korzystały z usług „mężów do wynajęcia”. Jeżeli wynajęłaś męża na rodzinny obiad, studniówkę, wesele czy inną imprezę, napisz do mnie: a.lubawska@tvn.pl 516444962
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...