Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Warunki przyznania tych pieniędzy sa piekielnie do spełnienia ,stąd takie małe zainteresowanie. Cos jak w starym dowcipie o Polaku i Ruskim -Polak jje kiełbasę a głodny Rusek przełyka ślinę Polak mówi : dam ci kielbasy jak wypijesz wiadro wody -Rusek z desperacją wypił wiadro wody -Polak pyta: chcesz tej kiełbasy ? -Rusek :nieee... -Polak:a widzisz...tobie sie pic chciało a nie jeśc.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
czy tylko rolnicy w tym chorym kraju żyją? Czy tylko oni mogą dostać 100 tys. zł gratis/ Jak widać już się tak nachapali, że nawet więcej nie chcą.
0
Chłopki roztropki mają już dość kasy,co tam jakieś marne 100.000 !
0
Chlopki roztropki jak to piszecie nie mają dość kasy. Po prostu nie spełniają tych warunków. Inna sprawa, że rozliczanie takich dotacji jest tak czaso i pracochłonne, że się ludziom odechciewa tych pieniędzy. I nawet nie chodzi o ilość papierów do uzupełnienia, a o to jakie bzdury trzeba wypisywać. Później trzeba to zawieźć do agencji, dostać swoje w kolejce i jeszcze z 10 razy pojechać bo urzędnik czegoś nie zauważył.
0
Zgadzam się, że warunki przyznawania są wzięte z kosmosu, to znaczy z UE. Typowa unijna propaganda - Łunia daje, więc mamy ją popierać i ani myśleć o wyprowadzcce z Eurokołchozu. A fakty są takie, że to przynosi więcej szkody niż korzyści, nie tylko dla rolnictwa, ale dla całej gospodarki.
0
Ja za te 100k chętnie bym rozliczył dotacje, ale niestety mie se nie należy, bo ja mam pracować na wieś...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: