Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Brzydkie auto. Tym razem mercedes się nie popisał stylistyką. A ci co je kupią z pewnością będą mogli odczuć niwątpliwy komfort jazdy sportowym autem po naszych wspaniałych dziurawych drogach i autostradach których nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba tylko Palikota będzie stać na taką brykę. Będzie palił gumę zamiast ….
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci co chcą go kupić napewno są bezrobotnymi w dodatku bez prawa do zasiłku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak przepisujecie artykuły ze Strefy Biznesu to moglibyście chociaż nie robić błędów i nie zmieniać faktów. A może prościej byłoby wcisnąć Ctrl+C i Ctrl+V wtedy przynajmniej rzeczywistość pozostałaby taka sama.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i gdzie nim pojeździsz jak fotoradary dookoła i sreberka na autostradach nie wiem po co, ale po kase pewnie, a i teraz nawet nowe AlfyR w warsztatach samochodowych będą.Inwigilacja gorsza niż za PRLu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jezdziłem nim heheh zaprosili mojego ojca na prezentacje świetny wóz !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...