Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Brzydkie auto. Tym razem mercedes się nie popisał stylistyką. A ci co je kupią z pewnością będą mogli odczuć niwątpliwy komfort jazdy sportowym autem po naszych wspaniałych dziurawych drogach i autostradach których nie ma.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Chyba tylko Palikota będzie stać na taką brykę. Będzie palił gumę zamiast ….
0
Ci co chcą go kupić napewno są bezrobotnymi w dodatku bez prawa do zasiłku.
0
Jak przepisujecie artykuły ze Strefy Biznesu to moglibyście chociaż nie robić błędów i nie zmieniać faktów. A może prościej byłoby wcisnąć Ctrl+C i Ctrl+V wtedy przynajmniej rzeczywistość pozostałaby taka sama.
0
no i gdzie nim pojeździsz jak fotoradary dookoła i sreberka na autostradach nie wiem po co, ale po kase pewnie, a i teraz nawet nowe AlfyR w warsztatach samochodowych będą.Inwigilacja gorsza niż za PRLu
0
jezdziłem nim heheh zaprosili mojego ojca na prezentacje świetny wóz !!!!!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: