Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mercedesy do wygrania w SMS-owej loterii Lotto

Utworzony przez Ja, 3 stycznia 2011 r. o 18:27
To reklama czy nie reklama?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przez ustawki (?) w losowaniach coraz mniej kasy (?) , to samochody chcą rozdać ... swoim (?)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lotto strzeliło sobie samobója podnosząc stawkę z 2 na 3zł. Przychody zamiast POszybować w górę o 50% POleciały w dół o 30%. Tak to jest jak w POństwowej sPOłce rozPOrządzają POrtyjni towarzysze. A wy wierzycie w wygraną. System obsługuje amerykańska firma Gtech. W Bułgarii i w Izraelu chyba zapomnieli przestawic maszyn losujących bo 2 razy POd rząd padły te same numery: Cud. A mercedes A klasse to rdzewiejące g...o tak jak ML, vito czy w210.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radek napisał:
Lotto strzeliło sobie samobója podnosząc stawkę z 2 na 3zł. Przychody zamiast POszybować w górę o 50% POleciały w dół o 30%. Tak to jest jak w POństwowej sPOłce rozPOrządzają POrtyjni towarzysze. A wy wierzycie w wygraną. System obsługuje amerykańska firma Gtech. W Bułgarii i w Izraelu chyba zapomnieli przestawic maszyn losujących bo 2 razy POd rząd padły te same numery: Cud. A mercedes A klasse to rdzewiejące g...o tak jak ML, vito czy w210.
Ja gram tylko w zaufane loterie. Np pusty sms ktory jest juz pare lat na naszym rynku. Co do lotto wczesniej jak stawka byla za 2 zlote gralem czesto od kad jest za 3 zagralem raptem moze 1raz. Wiec jest tak jak mowisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To taki sam wałek jak 100 aut od ery lub orange.To nie zadna loteria w,której juz pojedyncze zgłoszenie ma szanse.Tu wygrywaja Ci co wysla najwiecej sms.np w orange osoby które wygrywały po kilka aut wykładały na to po 200 tysiecy zł. Z tego co wiem sa tylko 2 takie osoby co kasuja te wszystkie auta.Naiwni mysla ze wysla za 20 zł i moze ich wylosuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W dniu 04.01.2011 zagrałem w Lotto. Postanowiłem również wysłac jednego smsa uprawniającego do nagrody Mercedesa za 3,69 zł. Po około pół godziy po wysłanym smsie nadeszła do mnie tą samą drogą wiadomosc o tresci: Premia Lotto już jest gotowa dla ciebie. Gratulujemy. Żeby ją odebrac musisz wysłas smsa ( kolejnego ) o tresci CHCE na 73900. Slij bo inaczej przepadnie 3,69 zł "To skandal. Jawne oszustwo. Wprowadzanie ludzi w błąd. To chyba taki kant jak "loteria pusty sms z udziałem Zygmunta Chajzera ". Nadmieniam, że na początku nie było żadnej mowy o kolejnych smsach, tylko o jednym. Może mi ktoś to wyjasnic, jak to naprawdę z tym jest ? To LOTTO to z dnia na dzień większe dziadostwo. Jego upadek zaczął się z chwilą podwyżki zakładów z 2 na 3 zł. Straciliscie mnie złodzieje bezpowrotnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wITAM. Ja wyslalem juz sms za ponad 200zl u tak naciagaja ze masakra,niby jedem sms a potem spokoju nie daja.\;/ Ciekawe czy naprwade ktos wygra te auta;p pomimo ze tyle starcilem na sms postanowilem nie wysylac wiecej, poczekam co bedzie dlaej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
agent9909101 napisał:
wITAM. Ja wyslalem juz sms za ponad 200zl u tak naciagaja ze masakra,niby jedem sms a potem spokoju nie daja.\;/ Ciekawe czy naprwade ktos wygra te auta;p pomimo ze tyle starcilem na sms postanowilem nie wysylac wiecej, poczekam co bedzie dlaej.
A to nie jest loteria taka jak pusty sms, ze losuja z nadeslanych zgloszen, tylko trzeba tak jak u operatorow zbierac punkty? Takich loteri nie lubie bo to sa idealne dla zawodowych graczy :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdziwienie budzi fakt że tak szacowna instytucja jak Toto Lotek wszedł układ z naciągaczami i złodziejami. Nie godzi się tak postępować,chyba że uczciwość i dobry obyczaj nie jest już w modzie. Pozdrawiam. Leo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta loteria to "kużwa" naciąganie az łeb puchnie.Wysyłasz tak jak pisze na kuponie no się zaczyna -obiecanki za każdym SMS,a jeszcze dziwniejsze,że wysyłasz w przekonaniu ze to lotto,a otrzymujesz informacje o wysyłaniu to na tvp lub inny tytuł.Cholera na jakie już "psy schodzi ta instytucja"dołączyła do naciągaczy i burdelu nazwanym od pewnego czasu "kolejowym" Tym musi zainteresować się nadzór i kontrola państwowa. Czy te kody muszą być takie bazgroły jak wpiszesz to wciąż jest nieprwidłowy. bernarrd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takiego naciagania nie widzialam z 20 smsow dziennie przychodzi szok!!!by wysylac inne smsy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dajcie sie zwariować.Instytucja Lotto dołączyła do oszustów i naciągaczy. Wysyłasz jeden sms zgodnie z regulaminem a oni naciągają Cie na następne .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tadeusz z Grudziądza napisał:
W dniu 04.01.2011 zagrałem w Lotto. Postanowiłem również wysłac jednego smsa uprawniającego do nagrody Mercedesa za 3,69 zł. Po około pół godziy po wysłanym smsie nadeszła do mnie tą samą drogą wiadomosc o tresci: Premia Lotto już jest gotowa dla ciebie. Gratulujemy. Żeby ją odebrac musisz wysłas smsa ( kolejnego ) o tresci CHCE na 73900. Slij bo inaczej przepadnie 3,69 zł "To skandal. Jawne oszustwo. Wprowadzanie ludzi w błąd. To chyba taki kant jak "loteria pusty sms z udziałem Zygmunta Chajzera ". Nadmieniam, że na początku nie było żadnej mowy o kolejnych smsach, tylko o jednym. Może mi ktoś to wyjasnic, jak to naprawdę z tym jest ? To LOTTO to z dnia na dzień większe dziadostwo. Jego upadek zaczął się z chwilą podwyżki zakładów z 2 na 3 zł. Straciliscie mnie złodzieje bezpowrotnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo przepadnie premia i potem jest wykrzyknik, a dopiero pozniej cena sms!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mateusz napisał:
bo przepadnie premia i potem jest wykrzyknik, a dopiero pozniej cena sms!
Dlatego ja wole stare i sprawdzone loterie takie jak pusty sms. Juz sie do niej przyzwyczailem, baaa nawet chyba troszke sie uzaleznilem bo dziennie musze wyslac jednego smsa. Mojej kuzynki maz tak wygral wlasnie. Ja gorszy byc nie moge
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@mati - z ciekawości zajrzałem do regulaminu bo też mnie zastanowiło że lotto robi loterię smsową i tam jest napisane o tych dodatkowych smsach, więc teoretycznie wyraziłeś na nie zgodę. no i jest w nim mowa o premii a nie o samym udziale w losowaniu, pierwszy sms wystarczy żeby się zakwalifikować, więc nie ma co porównywać z Chajzerem ja tam mimo wszystko wolę tradycyjne gry lotto typu multi multi czy joker albo zwykłe lotto, w takich loteriach łatwo się, jak widać, pogubić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witek napisał:
Dlatego ja wole stare i sprawdzone loterie takie jak pusty sms. Juz sie do niej przyzwyczailem, baaa nawet chyba troszke sie uzaleznilem bo dziennie musze wyslac jednego smsa. Mojej kuzynki maz tak wygral wlasnie. Ja gorszy byc nie moge
Ile zarabiasz promując Pusty SMS w internecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiktor79 napisał:
Ile zarabiasz promując Pusty SMS w internecie?
0 3 w nocy? Puknij sie w glowe...Widac ze juz nie mozna zabrac glosu bo Wiktor79 hejtuje. 79 to abonament jaki masz w orange i specjalnie probujesz sie do innych przyczepic bo wspominaja o innej loterii niz Twoja? Ile Tobie placa za to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witek napisał:
0 3 w nocy? Puknij sie w glowe...Widac ze juz nie mozna zabrac glosu bo Wiktor79 hejtuje. 79 to abonament jaki masz w orange i specjalnie probujesz sie do innych przyczepic bo wspominaja o innej loterii niz Twoja? Ile Tobie placa za to?
Interneto jest miejscem gdzie można wypowiadać swoje opinie swobodnie więc nie wiem dlaczego ktoś kogoś tutaj oskarża. Witek ma rację skoro chce się powiedzieć o tym w co gra to ja nie widze tutaj nic złego. Prawda jest taka że czy to pusty sms czy inna loteria to ludzie nie zwracają uwagi na regulaminy i potem się burzą. Myślę że wszystkim tutaj przydałby się zimny prysznic i po prostu odrobina trzeźwego myślenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gratuluje Tadeuszowi że wreszcie jest ktoś kto trzeżwo myśli o tych tkz.SMS ,a potem następny i jeszcze nastepny i tak zakłmany jeden SMS robi sie drugi , potem jeszcze ............ i tak jest ze wszyskimi ich SMS .Oni się bogacą i panosza a nam pozostaje tym co niegraja przynajmniej na chlebek 3,66
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...