Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mercedesy do wygrania w SMS-owej loterii Lotto

Utworzony przez Ja, 3 stycznia 2011 r. o 18:27
Ludzie opamiętajcie się !!!!! Te konkursy sms-owe nie są po to żeby wygrać tylko po to żeby Was wyczyścić z kasy. Olejcie to ja głupi ponad 500PLN straciłem na BMW z ORANGE, A ONI STRACILI MNIE JAKO KLIENTA. Nie dajcie się naciągać na sms-y, audiotele i inny tego typu shit.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Monika co wygrałaś pochwal się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale bende jeżdził mercem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale bende jeżdził mercem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lotto kłamie mercedesy się skończyły,ja wygrałem i już jest w kasaci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Monika napisał:
Wysłałam dwa sms i wygrałam trzeba miec szczęście i nie oszukują
Monika proszę o odpowiedź czy zwrotne SMS od lotto przychodziły na twój koszt, czy płaciłaś tylko za SMS wysłany przez Ciebie Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Płaciłam tylko za sms wysłany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie to kant czym społęczeństwo biedniejsze tym więcej oszustów , szkoda tylko ze pod skrzydłami LOTTO już nie gram w to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak zgadzam sie z tobą łapią biedaków , bogaty na to sie nie złapie czyli JA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aga napisał:
http://loteria.lotto.pl/regulamin.pdf Chodzi o to, ze na stronie ten link nie działa. Czyżby celowo? Wiesz, moja mama najpierw wysłała smsa, a potem się zaniepokoiła jak skojarzyła firmę internetq, która to współorganizuje. Nie słyszeliscie, o tym, że pobierali kasę za smsy PRZYCHODZĄCE? dostali pół miliona kary od uokiku, ale może ich zyski są na tyle duże, że im się nadal opłaca ten proceder. Szkoda tylko, że lotto organizuje konkurs z szemraną firmą :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JELENI NIE BRAKUJE, TYLKO ICH DYMAC.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
JELENI NIE BRAKUJE, TYLKO ICH DYMAC.
Może bez takich wulgaryzmów. I cóż to nie o bycie jeleniem chodzi tylko o podchodzenie do takich loterii jak pusty sms jak do zabawy. Sama nazwa wskazuje że jest to loteria więc dlaczego traktujemy to jak swoistego rodzaju remedium na nasze problemy finansowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Yerba napisał:
Może bez takich wulgaryzmów. I cóż to nie o bycie jeleniem chodzi tylko o podchodzenie do takich loterii jak pusty sms jak do zabawy. Sama nazwa wskazuje że jest to loteria więc dlaczego traktujemy to jak swoistego rodzaju remedium na nasze problemy finansowe.
Jasiu-gdzie tu te wulgaryzmy,pogielo cie? czy po po prostu zazdrosny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...