Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dobre na motocyklistów którzy jeżdżą po pijanemu, po narkotykach , zagłuszają ciszę nocną i nie przestrzegają przepisów ruchu drogowego jeżdżąc z większą prędkością niż pozwalają na to znaki drogowe. Motocyklista jadący przez miasto z prędkością 150 km/h jest zagrożeniem dla naszych dzieci spacerujących po ulicy a tak że i dorosłych. Motocyklista jadący z nadmierną prędkością przez miasto po najechaniu na taką kolczatkę będzie nadawał się tylko na DAWCĘ ORGANÓW !!! :) :) Ha ha ha ha ha ha
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dziennik Wschodni jak zwykle szuka sensacji, ściema jak hU.
0
Może jakiemuś robolowi - parobkowi wypadło z kieszeni jak wracał pachołek pijany z placu budowy.
0
guest jesteś zjebany
0
Myślę że to bardziej na srające na trawniku psy.Ale przy okazji mogą ucierpieć dzieci.Złapać delikwęta nakopać w dupę.
0
To może być sprawka kosmitów z planety Ofnal.
0
Jak w Wietnamie :-))) Zasadzki metodami Vietcongu uskuteczniane przez Bialskich psycho-komandosów.
0
Stopień zwyrodnienia przekroczył wszelkie granice - upadek państwa, upadek wartości moralnych, liczy się tylko własna wygoda, kasa i stanowiska. Kto i kiedy odbuduje moją kochaną Ojczyznę? Za podniesienie ręki na dzieci najwyższa kara społeczna: manto od wszystkich mieszkańców i ostrzeżenie przed barbarzyńskim czynem.
0
Dziennik Wschodni jak zwykle szuka sensacji, ściema jak hU.
Ciekawe co by było gdyby twoje dziecko weszło w takie gwoździe
0
Stopień zwyrodnienia przekroczył wszelkie granice - upadek państwa, upadek wartości moralnych, liczy się tylko własna wygoda, kasa i stanowiska. Kto i kiedy odbuduje moją kochaną Ojczyznę? Za podniesienie ręki na dzieci najwyższa kara społeczna: manto od wszystkich mieszkańców i ostrzeżenie przed barbarzyńskim czynem.
pisowcy nawet w takich sytuacjach katują, brak słów.
0
Może to Księża pedofile zastawili te pułapki na dzieci?
0
JUDE ???
0
pisowcy nawet w takich sytuacjach katują, brak słów.
Wziąłeś do siebie na zasadzie "uderz w stół, nożyce się odezwą"?
0
przyznaje się, to zrobiłem ja. I BĘDĘ DALEJ TAK ROBIĆ> GŁUPIE DZIECIAKI WRZESZCZĄ I HAŁASUJĄ OD ŚWITU DO ZMIERZCHU. Dajcie żyć gówniarze
0
Brzydkie słowa, np kobieta z wąsami, albo nieogolonymi nogami?
0
Guest to się debilu wyprowadź na wieś. Sam latałaś po trawnikach i się bawiłaś tak nie dawno
0
nie pochwalam tego ale trawnik nie jest do zabawy albo srania przez psy, trawnik to ozdoba naszej wschodniej brudnej  i zaniedbanej polski,  no ale jak patologia napieprzy dzieci no to mamy zdeptane trawniki
0
Z kondonami tak samo,wszędzie pełno wkrętów !!!  jak żyć ??
0
Z kondonami tak samo,wszędzie pełno wkrętów !!!  jak żyć ??
No to co mam zrobić z zużytym kondomem jak kończę seks w krzakach  ze swoją sąsiadką.? Wyrzucam na trawnik..... przecież do domu nie zaniosę bo jak żona znajdzie w kieszeni lub w śmieciach to rozwód murowany. 
0
No to co mam zrobić z zużytym kondomem jak kończę seks w krzakach  ze swoją sąsiadką.? Wyrzucam na trawnik..... przecież do domu nie zaniosę bo jak żona znajdzie w kieszeni lub w śmieciach to rozwód murowany. 
Zupę na tym gotuj, bu,ha,ha,ha.
0
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: