Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Brawo Prezydent Żuk!!! Trochę wiary w siebie. Nie od razu Kraków zbudowano. Głęboko wierzę w to, że jeszcze 10-15 lat z obecnym Prezydentem i obecnie rządzącą ekipą a będziemy mieć takie metro jak na załączonym obrazku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budujmy metro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Prezydent Żuk!!! Trochę wiary w siebie. Nie od razu Kraków zbudowano. Głęboko wierzę w to, że jeszcze 10-15 lat z obecnym Prezydentem i obecnie rządzącą ekipą a będziemy mieć takie metro jak na załączonym obrazku...
Weź wyjdź z domu, wyjedź gdzieś, warszawa ma tylko 1 linię od wielu lat, praga ma tylko 3 a miasto bogate, budapeszt co ma niemal najstarsze metro w europie też nie grzeszy ilością, a nagle lublin ma mieć 6? Kto to utrzyma, to byłby 2 tor lublin, mało kto by korzystał, ale każdy chciałby mieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pogięło kogoś .Ku...a metropolia raczej nekropolia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak byłem mały (podstawówka, klasa tak na oko II-IV) bawiło mnie rysowanie czegoś co mama nazywała "rury i sznury" a co było wyimaginowaną mapka linii autobusowych, trolejbusowych i kolejowych (zapewne gdyby w PL było metro także metra). Ku mojemu zdziwieniu zobaczyłem, że rysowane przez mnie na planie miast w połowie 70tych lat wymyślone linie trolejbusowe po Krochmalnej, za Abramowice i po wszystkich głównych drogach LSM w większości sa zrealizowane (acz nic po nich nie jeździ). Zatem każdemu wolno bzdury rysować. Wazne, by skończyc z tym w jakimś sensnownym wieku. Ja skończyłem w podstawówce. Ten pan z artykułu bawi się tym do dziś. To nic złego w sumie. Ale ktoś udostępnił lokal na te bzdury. Może i moje plany trolejbusowych linii z 70tych lat znajda lokal? Tym bardziej, że w odróznieniu od planó tego pana oakzały sie nie do końca bezsensowne - większośc ich zrobiono a ponadto zrobione te, których nie mogłem przewidzieć (Czuby)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłop nie ma co robić i tyle. Do roboty by się wziął. A do włodarzy Lublina: Przestańcie zadłużać miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile razy będziecie jeszcze pokazywać to dziadostwo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za operator??? to chyba kamierzysta z wesela ! ! ! )) gdzie jest mikrofon ? dźwięk w kibelku jest lepszy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świr ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo fajnie to wygląda :) ! Więcej dystansu życzę wszystkim..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekaw kto za to wszystko płaci ? My wszyscy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Metro w Lublinie... Chociaż jest już początek SKM (bilety za dwa złocisze na pociągi regio wewnątrz naszej metropolii). W świecie nawet malutka Granada za chwilę będzie miała (230 tys).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli to jest główny konsultant ratuszowych do spraw komunikacji w mieście Lublinie to... nie dziwi nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślałam że to Londyńskie autentycznie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Michale Lewkowicz jak juz zwiniesz swoją wystawe to kieruj sie na stacje Abramowice albo z przesiadka do Radecznicy bo do Tworek stąd nie dojedzie się.l
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile wynosi dotacja dla takich artystów jest z naszych podatków ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję   gościu masz wizję :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej polaczki wyjmijcie kołek z tyłka! I weźcie się do jakieś roboty, bo hejt wam kapie z gęby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co ludzi mamić takimi pomysłami? PO próbuje odwrócić uwagę od ruin wokół!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maluczkie lubelaczki więcej luzu i zrozumienia co czytacie. Chłopak własnym sumptem wyprodukował ta wystawę i chwała mu za otwarty umysł, a Wy dalej gnijcie od środka z zazdrości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...