Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Metropolita lubelski: Dziwi pośpiech ws. Funduszu Kościelnego

Utworzony przez Mera, 16 marca 2012 o 15:54
"Zaznaczył, że, jak stanowi art. 22. konkordatu, zmian trzeba dokonać - "przyjmując za punkt wyjścia w sprawach finansowych instytucji i dóbr kościelnych oraz duchowieństwa obowiązujące ustawodawstwo polskie i przepisy kościelne" oraz uwzględniając "potrzeby Kościoła" i "biorąc pod uwagę jego misję oraz dotychczasową praktykę życia kościelnego w Polsce" - KONIEC GRY szanowny panie !!!To se ne wrati. Konkordat podpisany przez jakiegoś idiotę MUSI BYĆ KATEGORYCZNIE ZERWANY !!! Bo uprzejmie się zapytam - w przeciwieństwie do Watykanu jakie korzyści z niego ma Polska. ABSOLUTNIE ŻADNYCH. Tylko same wtapianie kasy na nierobów w koloratkach.Proponuję wziąć się do roboty. Wymiernej roboty a nie tylko do picu i mącenia. Prawdziwi, wierzący ludzie wierzą w Boga a nie w wasze pierdoły i pazerność.Amen.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kolega wziął dzisiaj leki?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Oni ciągle upominają się o dodatkowe dobra materialne.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
CZARNE DARMOZJADY, WEŹCIE SIĘ DO UCZCIWEJ PRACY I ZARÓBCIE SAMI NA WASZE POTRZEBY. PRZESTAŃCIE PASOŻYTOWAĆ NA POLSKIM NARODZIE ! PANU BUDZIKOWI DORADZAM ZMIANĘ UBIORU - PROSZĘ SOBIE KUPIĆ JAKIEŚ ZWYKŁE CIUCHY NP. W TESCO. KTO TO WIDZIAŁ ŻEBY DOROSŁY FACET PRZEBIERAŁ SIĘ W SŁOCONE SUKIENKI I TAKIE DZIWNE SZPICZASTE I TEŻ ZŁOCONE CZAPKI. JAK CHCĘ SOBIE POOGLĄDAĆ KLAWNA TO IDĘ DO CYRKU.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
chłopcy w C Z E R N I są P A Z E R N I---------------->kasa---------------------------------->K A S A....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Otóż pan Rostowski musi przypomnieć sobie jedną rzecz: Rząd nadal w pełni korzysta z dóbr zabranych Kościołowi w wyniku USTAWY z 1950 r. Komisja Majątkowa zajmowała się JEDYNIE dobrami zagarniętymi z POMINIĘCIEM JAKIEGOKOLWIEK PRAWA. Trzeba albo oddać te pierwsze albo ustanowić sposób adekwatnej rekompensaty. Nie był nią dotychczasowy Fundusz Kościelny, gdyż wg ostrożnych szacunków stanowił jedynie równowartość 40% dóbr zabranych w 1950 r. Kościół zaś otrzymuje zeń cokolwiek dopiero od 20 lat. 0,3% to w tym kontekście śmieszna liczba, bo wg rządu równoważy dotychczasowy wydatek budżetu na Fundusz. Poza tym Kościół będzie musiał o odpisy zabiegać. Rząd natomiast korzysta z zabranych dóbr bez specjalnych trosk ...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Księża na Księżyc! Tam miejsce księ(żuli).
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: