Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mężczyzna z nożem na placu Litewskim. Udało się go obezwładnić po pościgu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 maja 2017 r. o 17:58 Powrót do artykułu
policjanci na siłownie i!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
No cóż, mnie to nie dziwi. Mieszkanie w Świdniku tak działa na psychikę. I przy okazji "ochrzcił" nowy plac Litewski. Wiecie w co się bawią dzieci ze Świdnika? W miasto.
 Widać , że nosa poza Lublin nie wystawiłeś !Chyba nie widziałeś "prawdziwego" miasta w życiu.  A w co sie bawią ludzie w Lublinie ? W metropolie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W USA byłby zastrzelony po zignorowaniu wezwania do poddania się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może nie podobało mu się, że remont Placu Litewskiego nie został ukończony w terminie (termin minął 30 kwietnia tego roku).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna kpina ratownik jest bezbronny a udziela pomocy mimo ze jego praca nie jest szkodliwa Wykonywać ten zawód to naprawdę trzeba mieć jaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcu Świdnika napisz mi w jakim celu przyjażdżacie stadnie do galerii handlowych w Lublinie? Przecież w swoim "mieście" macie taką wypasiona galerię jak Venus:) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
I tym sposobem nie musi czekać 5 lat w kolejce do lekarza specjalisty...
 no może i masz rację, trzeba będzie tak robić jak zachoruję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻĘNADA !!!! Jakiś naszprycowany niedożywiony żulik szybciej biega i jest bardziej sprawny fizycznie niż banda policjantów. :)- Może gdyby tak du.py nie wozić wszędzie radiowozem to i kondycja by była lepsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja ma mam już dosyć finansowania takich przypadków przez podatników!!!! Szczególnie leczenia takich zwyrodnialców. Jak chce się wykończyć to za taki gest podziękować i poczekać aż się wykrwawi. Na pewno społeczeństwo na tym nie straci. To tylko kwestia czasu jak takie bydle kogoś zgwałci , zabije i wtedy dopiero wszyscy lamentują że można było tego uniknąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
od kiedy policjant może deptać zakrwawioną rękę,nie potrafił tego zrobić w bardziej cywilizowany sposób?!
 inteligentny inaczej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marihuana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten pulpet w marynarce chciał go złapać ????? serio????? buahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzicie i wcale do Egiptu nie trzeba jechac. Lublin zaprasza ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mówmy zbyt pochopnie. Z mężczyzną było coś nie tak już po godzinie 12.00. Chodził po dachu szkoły, którą widziałam z innego budynku. Ochroniarz go zdjął, zaprowadził do dyrektora i podobno dzwonili na policje. Widocznie puścili go wolno po tym zdarzeniu, a później zdarzyło się to. Wydaje mi się że było to na tle psychiki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak , może jeszcze big maca podać i duże frytki z coca colą bo mógł się zmęczyć......i poprosić potem żeby juz się nie denerwował - zastanów się  człowieku co piszesz !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Test sprawnościowy do policji jest sporym wyzwaniem a tutaj maja problem żeby zlapac goscia. Tylko jeden w szarej marynarce wykazuje inicjatywę reszta biega jakby się bała go dogonić, ten film pokazuje jak słabi są ci funkcjonariusze, ale znając nasze bogate państwo to będą dla nich nagrody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świnię trzeba było zostawić aby się wykrwawił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin to niebezpieczne i brzydkie miejsce, omijać szerokim łukiem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu ci biali, tym razem imigrant ze świdnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowy Sebek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...