Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mężczyzna zaatakował świadków Jehowy stojących przed Bramą Krakowską

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 lipca 2017 r. o 20:51 Powrót do artykułu
Ale wiadomości ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od kiedy jehostwo to jest religia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co słychać Lubelskim ratuszu i urzędzie marszałkowskim ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co oni tam stają i nachalnie nagabują przechodniów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
A po co oni tam stają i nachalnie nagabują przechodniów?
 Widziałem wielu stojących Jechowych ale żaden jak Cyganki w Kazimierzu nie nagabywał przechodniów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co w tym narodzie jest takiego, że przeszkadza mu wszytko co inne? Fryzura, ubiór, kolor skóry, religia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co oni tam stają i nachalnie nagabują przechodniów? A po co księża chodzą po domach po kolędzie. A czemu nachalnie wepchnieto do szkół religię katolicką. Zachowanie jehowych jest tak samo irracjonalne jak zachowanie księży
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Szwecji dxiennie !!! jest kilkadziesiat takich incydentow, nie siejcie prppagandy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez nie lubię jehowcow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
A po co oni tam stają i nachalnie nagabują przechodniów?
 Nie kłam! Przechodziłem przez bramę wielokrotnie i NIGDY "kociarze" mnie nie zaczepili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mokotowscy policjanci w kilkanaście minut ustalili i zatrzymali podejrzanego o uszkodzenie ramy okiennej i wybicia szyby w jednym z jezuickich kościołów. 37 – letni obywatel Iranu zatrzymał się przed budynkiem a następnie, bez powodu zaczął kopać nogą w okno, powodując szkody w wysokości ponad 2000 zł. Na wniosek policjantów oraz prokuratora mokotowski sąd zastosował wobec niego 3 miesięczny areszt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dr. jakub ,jeżeli już, nie powinien atakować przy świadkach ,a tak same kłopoty,na drugi raz niech atakuje zamaskowany ,to świadkowie nie rozpoznają napastnika i bedzie git
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weterynarze przypadek ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja bardzo cenię Jehowych... bardzo mili ludzie z którymi można porozmawiać na poziomie, nawet jeśli jest się innej wiary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A PRAWOSKRĘTNI CHŁOPCY WALĄ JUŻ GRUCHĘ NA EKRANY 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
co w tym narodzie jest takiego, że przeszkadza mu wszytko co inne? Fryzura, ubiór, kolor skóry, religia.
Wygląda na to, że jesteśny naprawdę "narodem wybranym" - do bycia idiotą Europy, a może i świata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jak ma atakować świadków bez świadków?? ;) a swoją drogą fajny news przed tym ich kongresem czy zjazdem na arenie.. napawa opt... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy nie spotkałem agresywnego świadka jehowy ale za to pełno jest kreatur - wyznawców czarnego toruńskiego szamana, który już dawno zapomniał o naukach żyda sprzed 2000 lat - co by człowieka zatłukli na śmierć z uśmiechem na ustach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
A co słychać Lubelskim ratuszu i urzędzie marszałkowskim ???
 nic ciekawego - pracują ciężko - dając odpór pislamskiej zarazie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja znam mnóstwo agresywnych lemingów. Kiedy za nich wezmie się wymiar sprawiedliwości? Słucham? Kiedy niezależne lemingi opuszczą ich szeregi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...