Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mężczyzny w oknie nie uświadczysz....

Utworzony przez ~gośka~, 27 marca 2010 r. o 15:26 Powrót do artykułu
My mamy w domu 10 okien i myjemy je wspólnie z mężem. On nie pozwoliłby mi myć samej - a ja jemu, więc jest pełna współpraca i dobra zabawa, tak samo jak wspólne gotowanie Zawsze wykonujemy wspólnie jakieś czynności domowe albo się dzielimy obowiązkami. Także w domu wszytko razem, a w sprawach zawodowych każdy jest indywidualistą. Dlatego zachowana jest u nas dość duża równowaga, a jesteśmy już 7 lat po ślubie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko jest kwestią wychowania. Jeżeli matka od dziecka uczy syna żeby dbał o czystość a także nakłada na niego pewne obowiązki np przy myciu okien czy w kuchni to taki człowiek w dorosłym życiu będzie sobie z nimi radził i nie zrzucał ich na kobietę. Poza tym dzisiaj kobiety w większości pracują więc też nie mają czasu na robienie wszystkiego w domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...