Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miasto rozmawia z architektami o pl. Litewskim. Zobacz ich wcześniejsze projekty

Utworzony przez piotr, 29 listopada 2012 o 15:01
i znowu miasto wywali pare tysi za projekt a i tak plac bedzie taki jak jest do tej pory panie zuk pan to potrafi dysponowac kasa brawo
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kawał wolnego miejscz sie marnuje.Proponuje wybudować tam BIEDRONKĘ albo LIDLA.
0
Obecny pl. Kitewski jest trochę przygnębiający, nie wiem czy za sprawą zaniedbanego parku czy też pomnikowego otoczenia no bo jak zachować uśmiech przy monumentalnym pomniku Piłsudskiego na Kasztance i kilku banków wokół? Lublinianie już napodziwiali się banków i bohaterów róznych epok, teraz może czas zrobić coś z "ludzką twarzą"? Te projekty które pokazano nie dotyczą pl. Litewskiego. Ja chciałbym tam widzieć naprawdę efektowny i zadbany ogród-park gdzie merkantylna funkcja nie będzie dominująca, no i chyba architektura pobliskiego Krakowskiego Przedmieścia też jest zobowiązująca i musi współgrać z proponowanym projektem?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: