Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Michael Jackson nie żyje

Utworzony przez niekoniecznie fan, 26 czerwca 2009 r. o 01:36
Wielka osobowość [']
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
legenda swiatowej muzyki ... [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Król popu [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był jaki był, ale już na zawsze zostanie w pamięci dzięki wspaniałej muzyce, jaką tworzył... [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to ma znaczyć'' był jaki był'' ;/?? Był wspaniałym człowiekiem, nie jego winą było to, że dopadła go choroba Vitiligo. Dużo ludzi wierzy w plotkę o wybieleniu. Choroba ta zaczęła występować u Micka tak gdzieś po karierze Thrillera. nie wiem co jeszcze mogę na ten temat napisać. Na pewno wpływa na psychikę człowieka. więc nie dziwcie się plotkom o pedofilii ;/ . Nie byłoby wam tak łatwo gdybyście od dzieciństwa byli pod kamerą.... na dodatek, niektórzy ludzie specjalnie go oskarżali o pedofilie, żeby tylko wyłudzić pieniądze.... nigdy go nie zapomnę to tyle co mam do powiedzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram kluchekluzek.. kazdy ma swoje odpały,a tym bardziej ludzie, ktrzy od malenkosci stykaja sie z popularnoscia.. Podziwiam go za to ile zrobił dla muzyki i dla ludzi!! nigdy nie zapomne prawdziwego i jedynego w swoim rodzaju króla POPu!!!!!!!!!!!!!! bedzie zawsze w Nas niczym Elvis [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
michael nie byl zadnym pedofilem, kochal dzieci, a ta sprawa w sadzie to przez chciwych rodzicow !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I'm gonna make a change, for once im my life It's gonna feel real good, gonna make a diference Gonna make it right... nie wierze...milam bilet...moim marzeniem bylo go zobaczyc na zywo...w jego zywiole... nie wierze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie martwcie się bóg wam umarł ale madonna została.Przyjedzie do was sieroty 15.sierpnia.br.na Bemowo do warsza(f)ki (nie mylić ze Stolicą Polski). Teraz widzicie jaka jest różnica? MÓJ BÓG CIĄGLE ŻYJE I JEGO SYN I MATKA JEGO SYNA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pominę szczegóły, takie jak te sprawy z dziećmi. O zmarłych nie powinno się źle mówić. Jak dla mnie, był niekwestionowanym królem.I nic tego nie zmieni. Trochę starsi /jak ja/ pamiętają czasy, kiedy jego utwory zajmowały czołowe miejsca list przebojów, grały je wszystkie stacje i miał miliony fanów na całym świecie. TAKIM WŁAŚNIE GO ZAPAMIĘTAJMY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przedawkował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolka napisał:
Nie martwcie się bóg wam umarł ale madonna została.Przyjedzie do was sieroty 15.sierpnia.br.na Bemowo do warsza(f)ki (nie mylić ze Stolicą Polski). Teraz widzicie jaka jest różnica? MÓJ BÓG CIĄGLE ŻYJE I JEGO SYN I MATKA JEGO SYNA.
A w ktorego boga wierzysz... Ten o ktorym slyszalem podobno uczyl milosci i pokoju, a z twojej wypowiedzi zieje wrogosc i zlosliwosc... P.S. bedziesz moze na bemowie 15 sierpnia zagluszac koncert krolowej? spiewaj glosno, a nuz sie uda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolka napisał:
Nie martwcie się bóg wam umarł ale madonna została.Przyjedzie do was sieroty 15.sierpnia.br.na Bemowo do warsza(f)ki (nie mylić ze Stolicą Polski). Teraz widzicie jaka jest różnica? MÓJ BÓG CIĄGLE ŻYJE I JEGO SYN I MATKA JEGO SYNA.
a widziales kiedys podobizne tej matki w ciąży z brzuchem? przecież była brzemienna i urodziła!!! tak właśnie malowali ja nawracani indianie ktorzy wszystko pojmuja po ludzku i normalnie. a ty dalej patrz w te swoje obrazki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolka...puknij się w łeb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..........( , ) .........._ `|'__ .........( """"_ ) ..........)/(/( \| ..........() )()|| światełko pamięci ..........| () .|| ..........|.....|| ..........|.....() ..........|.....|(\ ***/) ..........|.....|( \(_)/ ) ..........|.....|(_ /|\ _) ..[*][*].|.....|../___\. MICHAEL BĘDZIEMY TĘSKNIĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..........( , ) .........._ `|'__ .........( """"_ ) ..........)/(/( \| ..........() )()|| światełko pamięci ..........| () .|| ..........|.....|| ..........|.....() ..........|.....|(\ ***/) ..........|.....|( \(_)/ ) ..........|.....|(_ /|\ _) ..[*][*].|.....|../___\. MICHAEL BĘDZIEMY TĘSKNIĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co zobaczyłam rano na popularnych serwisach zmroziło mi krew - nie mogę w to uwierzyć - wychowałam się na jego muzyce i do tej pory mam nadzieję, że ktoś powie, że to pomyłka i że ON nadal żyje, ON WIELKI KRÓL POP i JEDYNY - udał się do wiecznego miejsca gdzie dla innych będzie tworzył i śpiewał - R.I.P. MICHAEL niech CI gra rajska muzyka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.kluchakluzek.fbl.pl napisał:
Co to ma znaczyć'' był jaki był'' ;/?? Był wspaniałym człowiekiem, nie jego winą było to, że dopadła go choroba Vitiligo. Dużo ludzi wierzy w plotkę o wybieleniu. Choroba ta zaczęła występować u Micka tak gdzieś po karierze Thrillera. nie wiem co jeszcze mogę na ten temat napisać. Na pewno wpływa na psychikę człowieka. więc nie dziwcie się plotkom o pedofilii ;/ . Nie byłoby wam tak łatwo gdybyście od dzieciństwa byli pod kamerą.... na dodatek, niektórzy ludzie specjalnie go oskarżali o pedofilie, żeby tylko wyłudzić pieniądze.... nigdy go nie zapomnę to tyle co mam do powiedzenia
Popieram Cię z całego serca, na którym jakoś tak ciężko, kurcze nawet łza kręci się w oku, Nie wierzyłam nigdy w te oskarżenia o pedofilstwo, On kochał dzieci i wspomagał je (koncerty charytatywne). Spoczywaj w pokoju Michael
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech spada pedał muzg mu pieniądze rozpiepszył..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakbyś Ty był zmuszany do ciężkich prób w wieku 4 lat (!), zabraniane by Ci były zabawy też byłbyś dziwny. Michael był strasznym dziwakiem, wielkim twórcą, genialnym tancerzem, piosenkarzem...Prowokatorem, niezwykle skromnym człowiekiem nadrabiającym swoje kompleksy dziwacznym ubiorem. Był wielki. Był jedyny w swoim rodzaju. Nie bedzie drugiego takiego. Wielki żal....Wczoraj przez o2 póxnym wieczorem weszłam na stronę zatytułowaną "michael jackson dead", przekonana byłam że to jakiś głupi medialny zart. Niestety. To prawda....I wiecie co? Poryczałam sie bo od 11 do 16 roku zycia byłam w nim wielce zakochana a teraz mając 30 dychy na karku dalej uwielbiam jego utwory. One w przeciwieństwie do niego nie umrą....[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...