Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Panie Piotrze Metz to pewnie Polscy bankierzy go tak doili? Oni są tacy pazerni,no i trzęsą amerykańskim show biznesem -Ach ci Polacy,ile to przez nich nieszczęścia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę,że czynniki na tle psychologicznym i zmęczenie spowodowały bardzo silny i długotrwały skurcz twarzy i szyi.Artysta gdy próbował uśmierzyć ból za pomocą lekarstwa , którego użył w sposób niekontrolowany i przesadził.Spowodowało to uszkodzenie tętnicy szyjnej i w efekcie zatrzymanie akcji serca.Wielka szkoda , że odszedł był bowiem królem muzyki Pop i wiele jego utworów podobało się w życiu i ludziom.Jego odejście jest jak narodziny gwiazdy anielskiej Michaela,która na niebie przypominać mi będzie tę epokę i melodię oraz taniec .Ireneusz Dzitkowski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Kilki:a w której części wypowiedzi p.Metz stwierdził, że to polscy businessmani go wykończyli? Bo nie zauważyłam..proponuję naukę czytania ze zrozumieniem, a nie własne nadinterpretacje:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIECH SPADA PEDAŁ ZADUZO MIAŁ PIENIĘDZY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~marcin~ napisał:
NIECH SPADA PEDAŁ ZADUZO MIAŁ PIENIĘDZY
z czym ty tu wyskakujesz!! przeciez go oczyścili z zarzutów. tamci chcieli tylko kase i tak zaznawali!! lubiał dzieci poniewaz on sam miał ciezkie dziecinstwo (ojciec sie nad nimi znecał) a po zatym troszke szacunku dla zmarłych!! mama cie nie nauczyła??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może i nie jestem najstarsza mam 14 latek ale podziwiałam podziwiam kocjhałam kocham Michaela Jacksona chociaz go nie znałam ale był wspaniałym człowiekiem.;((((((((( [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...