Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Michał Kamiński dołączył do klubu PSL

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 stycznia 2018 r. o 13:51 Powrót do artykułu
Sprzedajne polityczne q...y ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Misiek rolnikiem? zakopał kampanię Kopacz, zakopie i zsl !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli co popiera PSL PO PIS czy kosmitów?Ten facet chce być przy korycie za wszelką cene
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Misiek jaka następna partia ? Razem,eeee,chyba nowogłupna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ZSL był juz czarnoskóry GODSON oraz spady palikociarni. Teraz do panteonu "ludowej dumy" dołączył pulchny MISIEK ? JEDNAK NADAL TRZYMAJĄ POZIOM ... DNA :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaminski to musi być chyba tajny agent Kaczynskiego. W której partii by się gościu nie pojawił - tam wizerunkowa i sondażowa katastrofa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie to żadna sensacja, gdyż takiego kurestwa jak w Pisie to nigdzie nie ma i nikt nie przebije ich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chorągiewka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po odpadach palikota w tej partii tylko Niesiołowskiego brakuje - i następna konwencja psl będzie na 100% w ABRAMOWICACH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak powaznie mozna traktować człowieka/politka/ który skacze z parti do parti? nie da sie powaznie traktować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet i ta menda Onyszkiewicz w PSL? Nie głosuję więcej na to dziadostwo. To koniec PSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Dla mnie to żadna sensacja, gdyż takiego kurestwa jak w Pisie to nigdzie nie ma i nikt nie przebije ich.
 Kurestwo to masz na codzień w domu prostaku jeden.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super, wartości zostaną zachowane , na przekor temu wszystkiemu co sie dzieje , 120 lat historii jest czyms co zobowiązuje i trzeba pielegnować, znamy takie przypadki gdzie historia zataczał koło i dzisiaj równię władzy jest nie na rękę wiele rzeczy - konstutucja itp, ale nic nie trwa wiecznie.. no może po za ruchem ludowym ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widocznie Lublin jest za krakowski dla Warszawy, a za warszawski by dać się robić partyjnym spadochroniarzom. Panu kamińskiemu wszystkiego najlepszego. A my tu poprosimy unikac spadochroniarstwa i handlowania miejscami na listach wyborczych. Kandydaci powinni mieć poświadczenie, że pochodzą z regionu, który chca reprezentować. To jest autentyczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze Spady to mają w PYsie byle by umiał trochę się wyslawiac przodowa polszczyzną taka Unii ostra selekcja. Przeciez od opalonego w solarium Andrzeja ile fekaljow przejęli. Nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Undefinet to nie prostak a raczej menel i burak gdyz chcial pooootepic psl a wyszlo ,ze winny pis za transfer chorego miska plucewicza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Najlepsze Spady to mają w PYsie byle by umiał trochę się wyslawiac przodowa polszczyzną taka Unii ostra selekcja. Przeciez od opalonego w solarium Andrzeja ile fekaljow przejęli. Nie
 Jeśli chodzi o wysławianie to totalnej nikt nie prześcignie. Np." nie chodziłam- stałam", nie zapalałam- tylko trzymałam", za 10tyś......., sześciu króli, PiS niszczy gspodarkę, Odszkodowania dla przestępców, itd.,itp.. Co fekaliów to widać kto obecnie ich używa..-totalna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był w PiS,PO.UDE a teraz w PSL!Jak nazywa się taka kobieta co daje gdzie chcą?Żenujące!Jak cały PSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest jakaś partia w Polsce w której by nie był Kamiński ?. To pechowa postać parlamentaryzmu , człowiek który już nic nie ma do stracenia w polityce. Niedługo na szufelce go wyprowadzą razem z jego skompromitowanym PSL-owskim sztandarem pod którym się schował. Tak kończą niewierne kundle - na krótkim łańcuchu i w metalowej beczce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powodzenia Panie Kamiński, PSL zobowiązuje do pracy. Potrzeba merytorycznej opozycji. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...