Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czykajem na pudpowiedź lot plybanów , bu łony podobnież som pracuwnikami pana Buga na ziemii. A ży tu lud strochliwy, tu powinin doć im pyłnomocnictwo du głosowania, coby som głuop ni narobił...;-)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
syku idź possij mleko matki , chyba że jesteś ze wsi i chcesz się dostać do polityki ? gluty ci wiszą , ja nie chce mieć takiego reprezentanta w rządzie szok szok szok idź do szkoły młody kogucie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie stanowisko powinna zająć Polska w stosunku do tego co się dzieje na Ukrainie? Korwin-Mikke jest za zbliżeniem z Rosją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. Jakie zamierzacie wprowadzić zmiany w podatkach? 2. Jakie uproszczenia dla przedsiębiorców proponujecie? 3. Jest Pan młodym, ale i bardzo aktywnym człowiekiem. Już kilka lat temu widziałem Pana w TV i podziwiałem duży spokój, wiedzę oraz profesjonalny sposób wypowiedzi. Skąd takie zainteresowanie polityką? 4. Wiadomo, że ludzie (a przynajmniej ich demokratyczna większość) głosują nie rozumem, a emocjami. Jak zamierzacie ich przekonać do siebie? Jakie proste obrazy chcecie im przedstawić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nw pozdrawia ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej Michał :) bedziesz na koncercie Tedego 17 października? :) pooozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
partia Korwin od wielu wielu lat nie zmieniła poglądów, bo są oczywiscie jedyne i słuszne. dlatego ciężko jest zadać Tobie pytanie, bo ja wiem jak na nie odpowiesz ;D podziwiam Cię za spokój i opanowanie które Ci towarzyszą podczas wywiadów i rozmów z lewakami i innymi "mądrymi". Ja bym tak nie potafiła, bym krzyczała, gryzła i szarpała :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak  nie wejdą do parlamentu, oszołomy i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej Michał :) bedziesz na koncercie Tedego 17 października? :) pooozdrawiam
Jak działacze tej parti słuchaja takiej "muzyki" to na głosy nie mają co liczyć :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety nie przegapiłem czat i nie udało mi się zadać pytania. Zapytałbym pana Rozpendowskiego czy po wejściu do sejmu będą bić posłów po twarzy wzorem ich lidera. :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech "szanowny" kandydat lepiej wraca do Eosu na sluchawkę i męczy windykacją ludzi. Pracowałem tam i słyszałem jak odnosi się do ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli nie chcecie miejsc w rządzie, to po co w ogóle kandydować? To już szczyt demagogii, a nie głos rozsądku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podziwiam korwina, jego symatyków i ich upór. Korwin dostał się do parlamentu, awantauje się ale co najważniesze zgarnia kasę jako europoseł. Tutaj jego stronnicy nawinie szarpią się a wszystko to na nic. Syzyfowa robota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu Korwin śmieje się z polskich parlamentarzystów? Bo sam zgarnia dietę w ojro. A pan Michał jest tylko jedną z młodych twarzy które mają uwiarygodnić polityczny byt Janusza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
25 października tylko lista nr 4 :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako wyborca Partii KORWiN muszę przyznać, że atak na finansowanie lekcji religii to idiotyczne posunięcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozpendowski spoko chłopak, wierzy w to co robi i robi to dobrze - a nie leci jak populista na obietnicach, ma mój głos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Rozpendowski jest chyba najlepszym wizerunkowo kandydatem z partii KORWiN. Zawsze wie co mądrego powiedzieć i ładnie się uśmiecha. :) Poza tym widzę, że wie, co to znaczy pracować... w przeciwieństwie do niektórych kandydatów, którzy w swoim życiu nie przepracowali uczciwie ani jednej godziny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze mówi. Z CV długim jak paragon z Tesco i co za tym idzie dobrze obeznaną gospodarką na pewno będzie dobrym reprezentantem tych, którzy do Anglii się nie wybierają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry wywiad, widać, że koleś myśli głową a nie czymś innym. Ma mój głos, chociaż to nie są moje poglądy polityczne. Nie mam zamiaru jednak wybierać "mniejszego zła", daję szansę nowym i młodym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...