Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Michał Tombak: Nie wierzę w szczepionkę na grypę. Wierzę w czosnek

Utworzony przez lysy, 22 listopada 2009 r. o 16:21
Swego czasu ten Pan napisał dość obszerny artykuł na temat masażu głowy, który to masaż wykonywany według jego wskazówek, miał zapobiegać i leczyć łysienie u Panów, przywracając bujną czuprynę. Załączone zdjęcie z Panem Tombakiem pokazuje wysoką skuteczność jego metod leczenia i samouzdrawiania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szczepionki tylko pogarszają sytuację i nic nie dają a wręcz przeciwnie-można szybko po niej zachorować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lysy napisał:
masaż wykonywany według jego wskazówek, miał zapobiegać i leczyć łysienie u Panów, przywracając bujną czuprynę. Załączone zdjęcie z Panem Tombakiem pokazuje wysoką skuteczność
Wszystko gra, tylko że 1) on wpadł na tą metodę dopiero po tym, jak wyłysiał oraz 2) on stosuję tą metodę i jest ona skuteczna, ale patrząc na to jak odżywiają się ludzie po prostu rwie włosy z głowy z nerwów. Stąd ta pozorna łysina. No to idę do kuchni łyknąć pół litra. Wody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A TEN MICHAŁ TOMBAK TO ON DUZO JESZCZ CEBULA I CZOSNEK ON TEŻ BARDZO LUBI-NO ALE ON SZWINIA NIE JE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Wszystko gra, tylko że 1) on wpadł na tą metodę dopiero po tym, jak wyłysiał oraz 2) on stosuję tą metodę i jest ona skuteczna, ale patrząc na to jak odżywiają się ludzie po prostu rwie włosy z głowy z nerwów. Stąd ta pozorna łysina. No to idę do kuchni łyknąć pół litra. Wody.
Ja dorzucę jeszcze cytrynkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firmy farmaceutyczne lecą sobie z nami w kulki. Dobrze Tombak mówi. Szklanka malin ma więcej wit. C niż całe opakowanie syntetycznej witaminy. Podejrzewam, że czosnek jest skuteczniejszy od wielu antybiotyków po 500 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet europosłowie mają gdzieś te szczepionki. Żaden się nie zaszczepił. Nie ma jak cebula, czosnek i kobita pod pierzyną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maro napisał:
Nawet europosłowie mają gdzieś te szczepionki. Żaden się nie zaszczepił. Nie ma jak cebula, czosnek i kobita pod pierzyną
Taki zestaw to już jak penicylina- pod warunkiem, że leczymy się razem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jak tu zrezygnować ze schabowego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Schabowy w zestawie z bukietem surówek to samo zdrowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W pełni się z tym panem zgadzam i z własnego doświadczenia wiem, że to działa. Dodałbym jeszcze cytryny, tak ze cztery gdy czujemy, że coś nas bierze i wysokoprocentowy alkohol w dawkach PO 100-250ml, ale uwaga, nie wlewany do gardła czy pity haustem lecz sączony bardzo POwoli by POgruchtać kości bakteriom i zarazkom. I ważne jest też dbanie o własny śluz POprzez przebywanie w POmieszczeniach nieprzegrzanych i o niezbyt wysuszonym POwietrzu. Przy 25st Celsjusza i wilgotności 30-40% nie mamy zbyt wielkich szans.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czosnek owszem, ale jak się okazało, duńscy, albo skandynawscy naukowcy odkryli, że od czosnku lepiej na kaszel i katar działa kapusta. Tnie się kawałek liścia i żuje. Działanie 20% lepsze od czosnku i nie czuć siarki. Wiem to od jednego z moich wykładowców, którego pozdrawiam Cytryna wcale nie ma tak dużo tej witaminy C. Swoją drogą wkładanie plasterków cytryny do gorącej herbaty mija się z celem, bo wit. C rozpada się w temp. 40 stopni. To samo tyczy się miodu. Pozdrawiam czytelników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bomba witaminowa to sok z dzikiej róży. Pyszny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdradze wam pewien sekret. Są sekrety znane od wieków, wiecznej młodosci, pieknej skóry zdrowia. I nie liczcie, ze ktos sie z wami nimi podzieli, po jest to przekazywane z pokolenia na pokolenie. mam 42 lata. Nikt nie daje mi wiecej niz 23 Moje dzieci maja 19 i 16 i jeszcze go nie znaja. dowiedza sie, gdy będa na tyle odpoiwiedzialne, aby nikomu go nie zdradzic. zadne rygorystyczne diety. zadne udreczanie sie. nalezy tylko wiedziec, co kazdego dnia zjeś, wypic nalezy. To receptury z czasow jeszcze bardzo poganskich i niesamowicie smaczne. cos dzila z czyms. plus cos zmienia sie jeszce w cos innego. oddzielnie i inaczj przygotowane nie działa. Amerykanie wydali by cala fortune by to poznac. Niestety. nas uczą Dla siebie i dla dzieci. Inaczej nie ma szans. moja siostra ma inny niz ja charakter i dziadkowie nigdy jej tego nie zdradzili, stazeje sie jak nedzne kalosze.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co piszesz o sekrecie skoro i tak się z nikim nie chcesz nim podzielić/ zreszta jak przeciętny polak /
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez tych sekretnych receptur również świetnie wyglądam. Nie ma żadnej diety cud.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie to genetyka....jednakże sposób odżywiania i tak jest bardzo ważny...najgorszy jest stres...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takim razie nie stresujmy się, odżywiajmy się zdrowo, ograniczmy słodycze i ciasteczka . Nie zapominajmy o ruchu na świeżym powietrzu, wieczornym spacerku, uśmiechu na twarzy a będziemy zdrowi,piękni i młodzi...chociażby duchem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dziekuje Panie Doktorze za wszystkie porady , ktore Pan udzielil w swoich ksiazkach. Mam juz dwie ktore otrzymalam na gwiazdke.Wspanialy prezent.Stopniowo wcielam Pana rady w nasze zycie.Bardzo chetnie kupie druga czesc "Uleczyc nieuleczalne". POzdrawiam serdecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tym sposobem dożyjemy.......aż do śmierci, Tombak oczywiście też
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...