Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miejski bieg zakończony kalectwem. "Gdy się obudziłam, nie czułam nóg"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 kwietnia 2017 o 16:40 Powrót do artykułu
Jako Organizator biegu, chcielibyśmy odnieść się do artykułu. Chcemy podkreślić, iż ze względu na specyfikę i charakter imprez sportowych, takich jak Survival Race, należy pamiętać o możliwych zagrożeniach, o których informujemy wszystkich uczestników. Niemniej, robimy wszystko, by zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa eliminując wszelkie potencjalne ryzyka. Chcemy też przypomnieć, że wraz ze startem zapisów w październiku 2016 ogłosiliśmy, że celem tegorocznej zbiórki jest wsparcie Pani Marzanny Wieczorek. Z każdego sprzedanego pakietu startowego przekazujemy część kwoty fundacji Avalon, której podopieczną jest Pani Marzanna. Wykorzystując wszystkie dostępne nam narzędzia, staramy się od początku w jak największym stopniu pomóc w zebraniu potrzebnych środków.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy po przedstawieniu prokuraturze koronnego dowodu video, winny tragedii 'organizator' nieszczęsnej imprezy, czyli Dawid Lewandowski (oraz inni współwinni) zostali natychmiast aresztowani, by zapobiec mataczeniu w sprawie, a ich firmowe i rodzinne mienie oraz konta bankowe : czy zostały natychmiast zajęte na poczet odszkodowań dla tragicznie okaleczonej? Tak powinno być w państwie prawa, ale tu jest tylko srawo i srawiedliwość. I co teraz? Czyżby ślepa lub litościwa nad ewidentnie winnymi ćwierciami procuwratuwra i wysoki swąd da im czas i szansę na wybudowanie sobie 'murku' ochronnego? To za takie działania prawne jesteście na odpowiedzialnych stołkach, biorąc co miesiąc bardziej niż sute uposażenia i świadczenia socjalne??? To więcej niż fatalne!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czasami adrenalinka kosztuje niestety...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
NA WŁASNE ŻYCZENIE................
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bardzo wspołczuję Pani Marzannie, to nie powinno się wydarzyć. Obserwuję ten pęd do biegactwa i rywalizacji, napędzany przez przemysł związany z produkcją akcesoriów do biegania (jakby nie można było biegać bez). Ja ja chce pobiegać, to zakładam dresy i stare adidasy i lecę, a nie dorabiamndo tego ideologii.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
szkoda kobiety.. no ale cóż po części wiedziała na co się pisze, a wypadki chodzą po ludziach
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: