Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mienie zagrabione. Wielkie zainteresowanie Projektem HEART

Utworzony przez Katechetka, 6 grudnia 2011 o 16:09
Czego zabrania Pan Bóg w siódmym przykazaniu? W siódmym przykazaniu Pan Bóg zabrania kradzieży, czyli przywłaszczania sobie cudzych rzeczy. Nawet, kiedy one są żydowskie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zydzi przestańcoe judzić biegnijcie do rzędu USA on to wziął na siebie w 60-tych latach umowy dalej istnieja ,nie wyciagajcie rąk po cudze
0
Jezeli ktos calym pokoleniami cos buduje, jak wiele znakomitych polskich rodow, potem mu to zbieraja hitlerowscy i stalinowcy, a w wolnej Polsce slyszy, zeby spadal na drzewo, to ma ten rozboj akceptowac i sie cieszyc?
0
Dostałem od USA ,teraz chciałbym od PRL-u.
0
Icek Bimbermann napisał:
Dostałem od USA ,teraz chciałbym od PRL-u.
To niech ci da
0
Pytanko napisał:
Jezeli ktos calym pokoleniami cos buduje, jak wiele znakomitych polskich rodow, potem mu to zbieraja hitlerowscy i stalinowcy, a w wolnej Polsce slyszy, zeby spadal na drzewo, to ma ten rozboj akceptowac i sie cieszyc?
Tu masz odpowiedz: http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110317/KRAJSWIAT/668755338
0
PRZYKAZANIE SIÓDME I PÓŁ: MNIEJ KRADNIJ...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: