Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miesiąc po tragedii w Smoleńsku: Kwiaty, znicze i msze

Utworzony przez VIP, 10 maja 2010 r. o 19:29
A mnie mój pracodawca nie chciał zwolnić. Jak mu powiedziałem że chcę pojechać na Wawel oddać cześć naszemu panu i władcy i pomodlić się za dziedzica tronu prezydenta Polski, to wybuchł śmiechem. Czy moze mnie ktoś z pracowników czy też z partii pisu zatrudnić abym nie miał problemów za miesiąc i za dwa ?? Zarobki to min. 10000 PLN. Kurw... Ludzie obódźcie się. Był to najgorszy prezydent i nie zrobił nic aby nam żyło się lepiej. Tylko rozliczać przyszłość, zero myślenia o przyszłości. To samo robi teraz pis i po. Tylko walka o pchanie się do koryta. Nie dajmy sie zmanipulować i odsuńmy te czerwone zakompleksione mord.... od koryta, bo nie prowadzi to do niczego dobrego. Nie dajmy się zmanipulować i głosujmy na innych kandydatów niżeli na PO i PiS, bo i tak za kulisami jedni z drugimy wode piją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po wyborach będzie przerwa w modlitwach aż do wyborów parlamentarnych. Może ktoś z aktywu PiS zechce sporządzić listę zasług tragicznie zmarłego Prezydenta bo trudno sobie przypomnieć coś konkretnego. Same gładkie ogólniki że był wspaniały i zasłużony a jakoś trudniej o konkrety. Oczywiście można pamiętać i uczcić tak jak wszystkie ofiary katastrofy ale takie tworzenie legendy na siłę jest nie smaczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego ciągle musimy oddawać im hołd, czy oni już są santo subito?, czy może siedzą obok JPII , przez okno patrzą się na nasz padół łez i notują nasze grzechy? Oddaliśmy im cześć należną dla zmarłych i na tym koniec, naród musi trwać nadal, tym bardziej ,że po tej katastrofie będzie nam znacznie łatwiej się porozumieć. Napchało ich się do jednego samolotu pełno jak śledzi bo chcieli rozmachem przyćmić wizytę premiera. Zabrakło wszystkim rozumu, rozsądku i odpowiedzialności, źle zaplanowali przelot nikt nie pomyślał o własnym bezpieczeństwie a teraz wszystko zwalają na procedury. Zabili się sami na własne życzenie, ta katastrofa nie mogła się nie udać. Za pychę butę i arogancję ponieśli zasłużoną karę i tyle. Morał z tego dla nas powinien być taki: NIE WOLNO SPOŁECZEŃSTWA WYCHOWYWAĆ CIĄGLE NA BŁĘDACH I KATASTROFACH I WIECZNIE ODDAWAĆ HOŁDY NIEUDACZNIKOM. TRZEBA POKAZYWAĆ TE SAMOLOTY KTÓRE WYLĄDOWAŁY BEZPIECZNIE I UŚMIECHNIĘTYCH LUDZI KTÓRZY Z NICH WYCHODZĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Kaczyński,a na grobie brata to pan był? Coś ta pańska rozpacz po ukochanym bracie jest w kiepskim wydaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VIP napisał:
A mnie mój pracodawca nie chciał zwolnić. Jak mu powiedziałem że chcę pojechać na Wawel oddać cześć naszemu panu i władcy i pomodlić się za dziedzica tronu prezydenta Polski, to wybuchł śmiechem. Czy moze mnie ktoś z pracowników czy też z partii pisu zatrudnić abym nie miał problemów za miesiąc i za dwa ?? Zarobki to min. 10000 PLN. Kurw... Ludzie obódźcie się. Był to najgorszy prezydent i nie zrobił nic aby nam żyło się lepiej. Tylko rozliczać przyszłość, zero myślenia o przyszłości. To samo robi teraz pis i po. Tylko walka o pchanie się do koryta. Nie dajmy sie zmanipulować i odsuńmy te czerwone zakompleksione mord.... od koryta, bo nie prowadzi to do niczego dobrego. Nie dajmy się zmanipulować i głosujmy na innych kandydatów niżeli na PO i PiS, bo i tak za kulisami jedni z drugimy wode piją.
VIP nie bluzgaj gnoju i zalicz kolejną panienkę albo daj sobie w żyłę. Tak będzie lepiej dla wszystkich...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MNSG napisał:
Dlaczego ciągle musimy oddawać im hołd, czy oni już są santo subito?, czy może siedzą obok JPII , przez okno patrzą się na nasz padół łez i notują nasze grzechy? Oddaliśmy im cześć należną dla zmarłych i na tym koniec, naród musi trwać nadal, tym bardziej ,że po tej katastrofie będzie nam znacznie łatwiej się porozumieć. Napchało ich się do jednego samolotu pełno jak śledzi bo chcieli rozmachem przyćmić wizytę premiera. Zabrakło wszystkim rozumu, rozsądku i odpowiedzialności, źle zaplanowali przelot nikt nie pomyślał o własnym bezpieczeństwie a teraz wszystko zwalają na procedury. Zabili się sami na własne życzenie, ta katastrofa nie mogła się nie udać. Za pychę butę i arogancję ponieśli zasłużoną karę i tyle. Morał z tego dla nas powinien być taki: NIE WOLNO SPOŁECZEŃSTWA WYCHOWYWAĆ CIĄGLE NA BŁĘDACH I KATASTROFACH I WIECZNIE ODDAWAĆ HOŁDY NIEUDACZNIKOM. TRZEBA POKAZYWAĆ TE SAMOLOTY KTÓRE WYLĄDOWAŁY BEZPIECZNIE I UŚMIECHNIĘTYCH LUDZI KTÓRZY Z NICH WYCHODZĄ.
Czas chodzić na lekcje logiki odwykowej. To taka kuracja, która pomaga odzyskiwać przytomność po lekturach Michnika i informacjach z Tvn lub RmFm. Życzę powrotu do zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie wy barany mieliście uczyć się logiki? - INTELIGENCJI Z PRZECENY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO SLD nie mogą przetrawić ;Zbyt udanego POlowania na Kaczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO SLD nie mogą przetrawić ;Zbyt udanego POlowania na Kaczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Emeryt napisał:
PO SLD nie mogą przetrawić ;Zbyt udanego POlowania na Kaczki.
Chamstwa mamy w tym kraju pod dostatkiem. Nie życzę sobie takiej osoby na stronie.Mógłby Pan tamtemu Panu wypaść spod ogona.To był i będzie człowiek, o którym będą się uczyły dzieci w szkole, a kto zapamięta Pana,i z jakiego powodu? Ola, uczennica II LO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MNSG napisał:
Dlaczego ciągle musimy oddawać im hołd, czy oni już są santo subito?, czy może siedzą obok JPII , przez okno patrzą się na nasz padół łez i notują nasze grzechy? Oddaliśmy im cześć należną dla zmarłych i na tym koniec, naród musi trwać nadal, tym bardziej ,że po tej katastrofie będzie nam znacznie łatwiej się porozumieć. Napchało ich się do jednego samolotu pełno jak śledzi bo chcieli rozmachem przyćmić wizytę premiera. Zabrakło wszystkim rozumu, rozsądku i odpowiedzialności, źle zaplanowali przelot nikt nie pomyślał o własnym bezpieczeństwie a teraz wszystko zwalają na procedury. Zabili się sami na własne życzenie, ta katastrofa nie mogła się nie udać. Za pychę butę i arogancję ponieśli zasłużoną karę i tyle. Morał z tego dla nas powinien być taki: NIE WOLNO SPOŁECZEŃSTWA WYCHOWYWAĆ CIĄGLE NA BŁĘDACH I KATASTROFACH I WIECZNIE ODDAWAĆ HOŁDY NIEUDACZNIKOM. TRZEBA POKAZYWAĆ TE SAMOLOTY KTÓRE WYLĄDOWAŁY BEZPIECZNIE I UŚMIECHNIĘTYCH LUDZI KTÓRZY Z NICH WYCHODZĄ.
A może troszeczkę krwi dla Pana, za taki jad. Nie Panu ferować wyroki, kto i co?Nikt Panu nie każe składać hołdów.Bez Pana przeżyjemy. Pozostanie i tak tylko po nas popiół, a po nich historia. Tę przewagę mają nad Panem. Ale każdy ma szansę zostać wielkim człowiekiem.Ja88
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...